18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czarno to widzi

Jackowski ma mroczne wizje. Nadciąga koniec PiS, Morawiecki się zlęknie

24.10.2019  12:52
Jackowski ma mroczne wizje. Nadciąga koniec PiS, Morawiecki się zlęknie
Jackowski ma mroczne wizje. Nadciąga koniec PiS, Morawiecki się zlęknie Fot: YouTube/Printscreen

Jasnowidz Jackowski już wie - koniec władzy PiS w Polsce jest bliski. jeszcze gorzej ma premier - on ze stołkiem pożegna się pierwszy.

Trzecie oko jasnowidza Jackowskiego w ostatnim czasie trochę szwankuje, nie wiadomo więc, czy wierzyć jego przepowiedniom. Zapowiadał na przykład wybuch we wrześniu III wojny światowej. Później, w październikowych wyborach, PiS miał zdobyć ponad 55 procent głosów. Żadna z tych wizji szczęśliwie się nie ziściła.

Mimo to pan Krzysztof nie ustaje w przewidywaniu, cóż przynieść nam mogą kolejne dni, miesiące, a nawet lata. Teraz po raz kolejny obwieścił Polakom, jaka przyszłość czeka największą w Polsce partię polityczną. A tę widzi... czarno.

Koniec PiS jest bliski?

Cóż złego czekać może pewnych siebie "prawych i sprawiedliwych" z Prawa i Sprawiedliwości? Bać się musi przede wszystkim Mateusz Morawiecki, jego rządy bowiem powoli dobiegają końca. Czasu ma niewiele, więc powinien się tymi resztkami dzierżenia w dłoni premierowskiego berła nacieszyć na zapas. 

Powiem tak: pan Morawiecki nie będzie całą kadencję premierem. Zmieni się szef rządu, tego jestem pewien, choć nie twierdzę, że od razu 

- powiedział Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

To jednak nie koniec nieprzyjemnych wizji (przynajmniej dla działaczy i sympatyków PiS) politycznych. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że Prawo i Sprawiedliwość nie wytrzyma, rząd się posypie i dojdzie do przedterminowych wyborów. A jeśli tak się nie stanie, to i tak Polskę czeka polityczne trzęsienie ziemi.

To nie musi być idealnie jak w zegarku, ale za dwa lata ten rząd będzie zagrożony albo z jakichś przyczyn może dojść do wyborów przedwczesnych albo coś będzie przerwane. Wtedy będziemy mówili o poważnych zmianach. Dwa lata i dojdzie do nowych wyborów albo coś zostanie przerwane

- mówi w rozmowie z tabloidem.