18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny sukces!

Emilewicz świętuje wychodzenie z padnemii. Ogłosiła sukces

17.03.2021  14:51
Jadwiga Emilewicz wychodzi z pandemii
Jadwiga Emilewicz wychodzi z pandemii Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Posłanka PiS Jadwiga Emilewicz ogłosiła, że Polska wychodzi z pandemii. Była minister przedsiębiorczości wskazała również dodatkowy powód do świętowania.

Jadwiga Emilewicz z przytupem powróciła do życia publicznego po wyciszeniu afery związanej z łamaniem koronawirusowych restrykcji. Posłanka ogłosiła pokonanie pandemii oraz wielki sukces rządu. 

Jadwiga Emilewicz ogłosiła wychodzenie z pandemii

W Polsce od ponad tygodnia notowane są ogromne przyrosty zachorowań na COVID-19. Całkowity lockdown powoli staje się faktem, a służba zdrowia ostrzega przed katastrofą. Jednak niekorzystna sytuacja nie przeszkadza posłance Emilewicz, która za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że "wychodzimy z pandemii".

Z pandemii wychodzimy z jednym z najniższych poziomów bezrobocia w Europie - napisała posłanka.

Entuzjazmu nie podzielają pozostali parlamentarzyści, którzy ku zaskoczeniu byłej minister, nie chcą świętować sukcesu.

Szkoda, że nie przyszła dziś Pani do sejmu - była informacja Adama Niedzielskiego. Nic nie było o końcu i wychodzeniu z pandemii. Czarne scenariusze. Zabezpieczcie ludzi pracy, a nie otrąbiajcie bez sensu sukces, co? - odpisała Barbara Nowacka.

Posłanka PiS została oskarżona o polityczną propagandę oraz rozsiewanie fałszywych informacji. To już trzecie, oficjalne zwycięstwo rządu nad pandemią.

Czytaj także