18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taka jest PRAWDA

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Szczęki opadają

12.01.2021  17:38
Jak mieszka Jarosław Kaczyński?
Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Fot: Mateusz Jagielski/East News

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Odpowiedź na to pytanie będzie zdecydowanie bardzo interesująca dla wielu Polaków. Prawda o majątku prezesa PiS Was zaskoczy. Chociaż część z nas spodziewa się luksusu i opływania w zbytki - u trzęsącego polskim rządem polityka panuje tymczasem... ogromny bałagan.

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? To bardzo interesująca kwestia. Prezes PiS od lat na wysokich obrotach zajmuje się polską polityką. Z uwagi na to, z pewnością wiele osób uważa, że mieszka on w luksusach - tymczasem prawda Was zadziwi.

Jarosław Kaczyński całe życie zamieszkuje na warszawskim Żoliborzu. Pod starą willą często znajdują się tłumy policjantów, którzy chronią polityka przed równie dużymi tłumami Polaków, często w tym miejscu urządzającymi pikiety i demonstracje.

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Będziecie zaskoczeni!

Chociaż dom Jarosława Kaczyńskiego jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Polsce - daleko mu do królewskiego pałacu. Stara willa na Żoliborzu już dawno ma za sobą lata świetności i jest ogromnie zaniedbana, zupełnie, jakby prezes PiS nie zamierzał troszczyć się o swój dorobek.

Niewątpliwie remont jest temu domowi potrzebny, by miał szansę odzyskać swój dawny blask. Zardzewiała furtka, domagające się odświeżenia ściany, stary, rozlatujący się daszek to przykra rzeczywistość i codzienność wicepremiera.

Ciekawscy przechodnie czasami zaglądają w okna Jarosława Kaczyńskiego i donoszą, że na parapetach panuje ogromny bałagan. Można na nich znaleźć stosy gazet, papierów, bibelotów. Czyżby sprzątanie nie należało do zainteresowań prezesa PiS? Szkoda, podobno ład i porządek w domu to też organizacja w życiu, a skoro w życiu to i krajowej polityce.

Ponadto Jarosław Kaczyński mieszka w domu ze swoją ukochaną kotką, Fioną. Każdy posiadacz zwierząt wie, że przy nich jeszcze mocniej niż zazwyczaj należy dbać o porządek. Kiedy prezes PiS znajduje się w Sejmie lub na Nowogrodzkiej - kotce towarzyszą samotne, niewymagające wielkiej opieki kaktusy.

Jesteście zaskoczeni standardem panującym w willi na Żoliborzu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze