18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostro

Jak mieszka Krystyna Pawłowicz? Będziecie zdumieni

16.01.2021  16:56
Jak mieszka Krystyna Pawłowicz?
Jak mieszka Krystyna Pawłowicz? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jak mieszka Krystyna Pawłowicz? Na to pytanie z pewnością wielu Polaków chętnie pozna odpowiedź. Uchylamy więc rąbka tajemnicy o jej domostwie. Trzymana do tej pory w tajemnicy wiedza - w końcu ujrzy światło dzienne.

Jak mieszka Krystyna Pawłowicz? Z całą pewnością wiele osób ciekawi ta kwestia. Skoro zajrzeliśmy już do willi Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu - to teraz czas "odwiedzić" dawną posłankę na warszawskim Ursusie.

Okolica jest piękna i niezwykle przyjazna. 12 kilometrów od stolicy Warszawy mieści się wiele terenów zielonych i klimatycznych kamienic. To właśnie tam mieszka Krystyna Pawłowicz, która niezwykle mocno strzeże swojej prywatności.

Jak mieszka Krystyna Pawłowicz?

Krystyna Pawłowicz od lat ma swoje stałe, sprawdzone miejsca. Odwiedza jedną cukiernię, bazarek, a w każdą niedzielę chadza do pobliskiego kościoła. Budynek, w którym mieszka przyjaciółka Jarosława Kaczyńskiego jest trzypiętrowy i niczym nie różni się od innych, znajdujących się w dzielnicy. Klasyczna kamienica, która nie ma nic wspólnego z willami lub apartamentowcami. 

Wnętrze mieszkania Krystyny Pawłowicz pozostaje enigmą, ale Super Express odkrył niedawno tajemnicę pewnej ściany mieszkania dawnej posłanki. Wszystko wyszło na jaw, gdy sędzia Trybunału Konstytucyjnego pochwaliła się w internecie zdjęciem ze spotkania z księdzem. To właśnie wtedy internauci natychmiast zauważyli obrazek wiszący za plecami kapłana.

Jest to zdjęcie fotomontażu z Super Expressu, na którym do tułowia jakiegoś żołnierza przyklejono moją głowę. Nawet udatnie, więc powiększyłam i powiesiłam je na ścianie

– pochwaliła się ówcześnie Krystyna Pawłowicz.

Wygląda więc na to, że pod fasadą srogiej osobowości i twardego charakteru - kryje się bardzo dużo dystansu do siebie i poczucia humoru. Chyba nikt nie posądzałby o nie panią Krystynę Pawłowicz, a jednak!

Czytaj także
Przeczytaj więcej