18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezes bez maseczki

Jaki jest Kaczyński prywatnie? Ma dziwny zwyczaj

Wojciech Kozicki
07.08.2020  19:18
Jaki prezes PiS jest naprawdę?
Jaki prezes PiS jest naprawdę? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Jarosław Kaczyński to polityk, którego wszyscy znają z mediów jak bliskiego przyjaciela. Ale jaki jest prezes PiS prywatnie? Adam Bielan uchylił rąbka tajemnicy i okazuje się, że imperator z Nowogrodzkiej ma pewien nietypowy zwyczaj…

Jarosław Kaczyński to, jak widzimy w mediach, polityk bezwzględny. Jaki jest jednak prezes PiS prywatnie? Jak podaje „Super Express”, powołując się na wypowiedzi Adama Bielana w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, to całkiem inny człowiek, niż ten, którego widzimy w mediach. Podobno jest „człowiekiem, zrelaksowanym, wyluzowanym". 

Jarosław Kaczyński prywatnie

Okazuje się, że prezes nie ze wszystkimi przechodzi na „ty”. Aby mieć ten zaszczyt, należy spełnić pewien warunek.

Choćby ze względu na to, że prezes Kaczyński przechodzi na "ty", kiedy człowiek kończy 40 lat. A ja, kiedy wychodziłem z PiS, nie miałem jeszcze czterdziestki – wyznał Bielan. (Dziennik Gazeta Prawna).

Oczywiście Bielan nie mówi Kaczyńskiemu na „ty” w większym gronie. Wówczas zwraca się do niego oficjalnie „panie prezesie”.

Mamy relacje służbowe, polityczne i prywatne, a może raczej półprywatne. I te półprywatne są o wiele lepsze niż wtedy, kiedy byłem w PiS – ujawnił Bielan.

Informacje o Jarosławie Kaczyńskim - jaki jest naprawdę?

Co jeszcze wiemy o Jarosławie Kaczyńskim? Przede wszystkim, lubi oglądać rodeo w telewizji, a do tego świat dowiedział się niedawno, jaki jest ulubiony KOTLET PREZESA. Wiadomo również, że najbardziej lubi pić herbatę ekspresową. Jada i pije jednak w samotności. Co do konta bankowego, prezes je posiada, ale stara się z niego nie korzystać.

Jak kilka lat temu pisała „Viva”, Jarosław Kaczyński jest pod ścisłą opieką partii, a ludzie tacy jak np. działaczka Janina Goss kupują mu nawet skarpety i koszule.

Kaczyński żyje pod kloszem. Współpracownicy prezesa PiS-u „wyręczają go’’, jeżeli tak można to nazwać, w codziennych obowiązkach. To oni robią zakupy, czyszczą garnitury oraz kupują karmę dla kota. Na tym nie kończy się ich pomoc. Wiążą również prezesowi krawaty i przynoszą wypłatę. Mimo że Jarosław Kaczyński ma konto bankowe, nie korzysta z niego – pisała „Viva” kilka lat temu.

Kaczyński jest również miłośnikiem, a także… bohaterem!

Kiedyś moja córka odwiedzała w tej okolicy koleżankę, której akurat zginął kot. W pewnym momencie usłyszały dzwonek, a za drzwiami stał Jarosław Kaczyński z kotem tej koleżanki na rękach. Rudego, który szczególnie upodobał sobie podwórko Kaczyńskiego. Nic dziwnego, przed laty prezes PiS uratował mu życie i opiekował się nim, gdy właścicielka Rudego trafiła do szpitala – wyznał jeden z sąsiadów Kaczyńskiego. (Super Express)

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze