18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie jest rura i nie pęka!

Trzaskowski ma plany. "Duża rola do odegrania"

Wojciech Kozicki
24.01.2021  13:11
Trzaskowski wystartuje w wyborach... tylko nie wie w których?
Trzaskowski wystartuje w wyborach... tylko nie wie w których? Fot: Jakub Kaminski/East News

Rafał Trzaskowski już widział siebie jako prezydenta Polski, już witał się z gąską… zapomniał tylko, że jeszcze musi wygrać wybory. Walczy jednak dalej! Borys Budka w Radiu ZET ujawnił, że prezydent Warszawy może wkrótce objąć jeszcze jakieś znaczące stanowisko.

Rafał Trzaskowski się nie poddaje! Przegrał wybory prezydenckie, ale jego marzenia nie odpłynęły jak ścieki z Warszawy do Bałtyku. Jeszcze chce coś w życiu osiągnąć, co potwierdził Borys Budka w Radiu ZET. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej uchylił rąbka tajemnicy, jaka przyszłość może czekać Rafała Trzaskowskiego.

Plany Trzaskowskiego. Start w wyborach... tylko których?

Budka ujawnił, że przed Trzaskowskim „jest jeszcze duża rola do odegrania”. Konkrety? Bez przesady, to przecież Koalicja Obywatelska. Wszystko muszą jeszcze ustalić w KO. Borys Budka powiedział tylko, że prezydent Warszawy „będzie miał ciężką decyzję do podjęcia” i przypomniał, że wkrótce odbędą się wybory samorządowe i parlamentarne, a „polityka to gra zespołowa”.

W mediach już pojawiają się plotki, że Rafał Trzaskowski w 2023 roku nie będzie ubiegał się o fotel prezydenta Polski, a skupi się raczej na wyborach parlamentarnych. Borys Budka zapewnia jednak, że potencjał Trzaskowskiego z ostatnich wyborów na pewno zostanie wykorzystany. Nie się ukryć, potencjał jest ogromny, co widać po Wspólnej Polsce...

Rafał Trzaskowski sprawuje urząd prezydenta Warszawy od listopada 2018 roku (wygrał je wówczas w I turze z wynikiem prawie 57 proc.). W ubiegłym roku kandydował jednak w wyborach na prezydenta Polski, nieznacznie przegrywając je z Andrzejem Dudą – przypomina radiozet.pl.