18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS w żałobie

Jan Szyszko nie żyje. Przyczyna śmierci? Krystyna Pawłowicz wie najlepiej

09.10.2019  13:58
Jan Szyszko nie żyje. Przyczyna śmierci? Krystyna Pawłowicz wie najlepiej
Jan Szyszko nie żyje. Przyczyna śmierci? Krystyna Pawłowicz wie najlepiej Fot: Aleksandra Szmigiel/REPORTER

Jan Szyszko zmarł niespodziewanie 9 października. Jego partyjna koleżanka Krystyna Pawłowicz już podała przyczynę śmierci. Wie najlepiej - to nie wina choroby.

Jan Szyszko - poseł PiS, minister środowiska w rządzie Beaty Szydło, zmarł nagle w środę przed południem. O śmierci polityka poinformował na Twitterze prezydent Andrzej Duda.

Bardzo smutna, niespodziewana wiadomość. Dziś przed południem odszedł Pan Prof. Jan Szyszko. Naukowiec i polityk ale przede wszystkim dobry i życzliwy Człowiek, pasjonat przyrody, którego darzyłem wielką sympatią i szacunkiem. Fiat Voluntas Tua... RiP

- napisał.

Przyczyna śmierci? Pawłowicz już wie

Jan Szyszko zasłynął głównie swymi kontrowersyjnymi decyzjami politycznymi - w tym masową wycinką "zielonych płuc Polski" - Puszczy Białowieskiej.  Mimo głośnej dymisji, polityk planował kontynuować karierę w Sejmie - w najbliższych wyborach miał startować jako "jedynka" z list PiS w Pruszkowie.

Nieoficjalnie - profesor Szyszko zmarł na zator płuc. Inną, domniemaną przyczynę śmierci podaje jego partyjna koleżanka, Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS orzekła: polityka nie zabiła choroba, tylko nerwy. Wszystko to wina... szczucia i TVN-u.

TVN pewnie się cieszy,wczoraj wieczorem wściekłe szczuli na
Profesora Szyszkę..
Profesor,jako Człowiek wrażliwy tego już nie mógł z
znieść...
Zaszczuliście kolejnego wybitnego Patriotę...
Cieszycie się TVN...co..?

- napisała na Twitterze.

Jak zdaniem pani Pawłowicz TVN "szczuł" Jana Szyszkę? Całkiem jak inne media w Polsce, cytowali niedawne, kontrowersyjne wypowiedzi polityka.

W ostatnich dniach, w czasie debaty politycznej w Pruszkowie, Jan Szyszko  mówił, że żłobki i przedszkola to spuścizna komunistów. We wtorek podtrzymał swoją opinię i dodał, że nowych placówek tego typu nie będzie trzeba otwierać, bo dzięki PiS mężczyźni będą zarabiać dużo, a kobiety rodzić dzieci i siedzieć z nimi w domach.

Przeczytaj więcej
Komentarze