18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Powiedział, co wiedział

Janusz Korwin-Mikke czule o kobietach: "Są takie idiotki..."

13.02.2020  11:08
Janusz Korwin-Mikke czule o kobietach: "Są takie idiotki..."
Janusz Korwin-Mikke czule o kobietach: "Są takie idiotki..." Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke znany jest jako naczelny mizogin i antyfeminista naszego kraju. Ostatnio jednak przeszedł samego siebie w wypowiedzi na temat kobiet.

Janusz Korwin-Mikke, mąż i ojciec (w tym również kilku córek) wciąż ma jakiś problem z kobietami. Chociaż twierdzi, że uwielbia płeć piękną to jednocześnie zaznacza zawsze i z namaszczeniem, że damska populacja jest mniej inteligentna od męskiej.

Janusz Korwin-Mikke czule o kobietach: "idiotki"

Swoje poglądy ubiera w słowa skandaliczne i nie raz, nie dwa uraża nimi wiele osób. Ostatnio polityk pojawił się w programie "Towarzyszka Panienka" Moniki Jaruzelskiej i tam, jak zwykle, odpłynął w mocne słowa.

Sprawa jest poważna. Dawniej kobiety chciały, by facet był męski, zdecydowany, silny, inteligentny. (...) Dlaczego w prawie każdym stadle mężczyzna jest wyższy, silniejszy i bardziej inteligenty od partnerki, bo każda kobieta  chce i szuka takiego, kobiety takich chcą i tyle dyskusji 

- wyjaśniał Janusz Korwin-Mikke, prawidła rządzące jego światem. 

Kiedy Monika Jaruzelska wtrąciła, że niektóre kobiety jednak inaczej podchodzą do wyboru partnera, Korwin uciął temat w kilku słowach. 

Są takie idiotki, które chcą dominować... 

- rzekł.

Idealnie wpisuje się to w poglądy pani Blanki Lipińskiej, która tak jak Korwin-Mikke twierdzi, że partner ma być od niej wyższy, silniejszy, mądrzejszy i bogatszy - to podstawowe kryterium wyboru miłosnego autorki książki erotycznej, w której gwałt jest podstawowym zagadnieniem. 

Quo vadis Narodzie?!

Przeczytaj więcej
Komentarze