18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał ważniejsze zajęcia

Korwin-Mikke jednak nie spał w Sejmie? "Ja myślałem"

14.11.2019  10:57
Korwin-Mikke jednak nie spał w Sejmie? "Ja myślałem"
Korwin-Mikke jednak nie spał w Sejmie? "Ja myślałem" Fot: Michal Wozniak/East News

Janusz Korwin-Mikke zaliczył ogromną wpadkę w Sejmie. Zasnął podczas obrad. Teraz jednak okazuje się, że zdaniem polityka, kiedy wszyscy myśleli, że śpi - on oddawał się zupełnie innej czynności.

Janusz Korwin-Mikke wrócił do Sejmu po 26 latach przerwy i już udało mu się znaleźć na ustach wszystkich internautów. Dlaczego? Otóż polityk zasnął podczas obrad, co na zdjęciu uwiecznił Robert Biedroń. 

Janusz Korwin-Mikke nie spał. Miał ważniejsze zajęcie

Kiedy fotografia trafiła na Twittera, wybuchł skandal. Internauci przypominali, że w całej swojej karierze politycznej, Januszowi Korwin-Mikke zdarzało się zasnąć nie raz i nie dwa. 

Spał w Brukseli, śpi w Warszawie, może to i lepiej

- ironizował poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński.

W końcu do sprawy odniósł się sam Janusz Korwin-Mikke. Jak się okazuje, podczas gdy wszyscy byli przekonani, że polityk śpi... On oddawał się zupełnie innej czynności! To nie żart.

Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami. Wrzeszczałem na sali chyba z pięć razy jak przemawiał premier Morawiecki, cały czas brałem żywy udział

– przekonuje Korwin-Mikke w rozmowie z SE.

Czy te oczy mogą kłamać?

Czytaj także