18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejne wymysły

Janusz Korwin-Mikke ma nową teorię. "Do polityki powinni iść bogaci"

06.12.2019  10:58
Janusz Korwin-Mikke ma nową teorię. "Do polityki powinni iść bogaci"
Janusz Korwin-Mikke ma nową teorię. "Do polityki powinni iść bogaci" Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke niedawno po długiej przerwie powrócił do Sejmu i już szokuje. Najnowsza teoria polityka mówi, że tylko bogaci powinni brać się za rządy. 

Janusz Korwin-Mikke bardzo lubi powiedzieć za dużo. Polityk nie raz i nie dwa potrafi wysławić się kontrowersyjnymi teoriami na rozmaite tematy. Na ogół obraża kobiety, ale teraz postanowił się wziąć za ludzi mniej zamożnych.

Janusz Korwin-Mikke ma nowy pomysł na politykę

Niedawno polityk SLD Marcin Kulaska, żalił się, że trudno mu wyżyć w Warszawie za 9 tys. miesięcznie. To o tyle zabawne, że większość ludzi utrzymuje się za np. 3 razy mniej niż ów ma do dyspozycji, a nawet za kwoty jeszcze niższe.

Do tych słów właśnie odniósł się Janusz Korwin-Mikke, który uważa, że dla ludzi niezamożnych w polityce nie powinno być miejsca. 

Do polityki powinni iść bogaci, zamożni! Jeśli poseł jest biedny, to potem daje się przekupić lub po prostu kradnie. Ja uważam, że politycy w ogóle nie powinni otrzymywać pensji i diet! 

- twierdzi Korwin-Mikke.

Popieracie to, co Janusz Korwin-Mikke wymyślił? Być może faktycznie tym razem pomysł nie jest taki głupi. W międzyczasie Marcin Kulasek przepraszał za swoje słowa. Złego wrażenia nie ma raczej szansy zatrzeć.

Przeczytaj więcej
Komentarze