18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocno boli

Potworny wypadek Korwina. Straszna rzecz stała się z jego ciałem

21.06.2021  18:35
Janusz Korwin-Mikke miał wypadek
Janusz Korwin-Mikke miał wypadek Fot: Stanislaw Rozycki/RPEORTER

Janusz Korwin-Mikke miał potworny wypadek. Mówi się czasem, że sport to zdrowie, ale w przeciwieństwie do niego - kontuzje są wyłącznie jednym, wielkim dramatem. Aktywny polityk kKonfederacji przekonał się o tym w sposób przerażający.

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek! Nie jest już młodzieniaszkiem i w jego wieku każdy uraz może mieć bardzo poważne konsekwencje. Tym razem pech spotkał polityka Konfederacji na przejażdżce rowerowej. 

To miał być przyjemny wypoczynek nad rzeczką w upalny dzień, a okazało się, że konieczna była pomoc lekarska. Janusz Korwin-Mikke zdecydowanie nie będzie ciepło wspomniał tych momentów, kiedy w dramatycznych okolicznościach złamał sobie palec.

Janusz Korwin-Mikke miał wypadek

W jego wieku urazy kostne mogą się zrastać o wiele dłużej i powodować znacznie poważniejszy dyskomfort bólowy. Sam zresztą przyznał, że jego wypadek był wyjątkowo nieszczęśliwym zdarzeniem. 

Zjeżdżałem na rowerze z górki i wpadłem w piasek. Upadłem — a Niewidzialna Ręka Wolnego Rynku nie zainterweniowała i doznałem pewnego uszczerbku

– mówił Janusz Korwin-Mikke w rozmowie z przedstawicielami mediów.

Oczywiście w takim wypadku konieczna była wizyta lekarska, podczas której wykonano zdjęcie rentgenowskie i nastawiono złamanie.

Paluszek jest już poskładany. Nawet opracowałem sposób na pisanie pomimo kontuzji, z małym pobudzeniem

– chwali się polityk Konfederacji.

Pozostaje trzymać kciuki za jego rychły powrót do zdrowia.

logo Tu się dzieje