18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się stało?

Janusz Korwin-Mikke nie żyje? Internauci widzieli, jak fiknął na wizji

26.08.2020  12:52
Janusz Korwin-Mikke nie żyje? Internauci widzieli, jak fiknął na wizji
Janusz Korwin-Mikke nie żyje? Internauci widzieli, jak fiknął na wizji Fot: Michal Wozniak/East News

Janusz Korwin-Mikke podczas wywiadu na żywo w telewizji zaczął się bardzo dziwnie zachowywać. Czujni internauci podejrzewają omdlenie albo... śmierć. Czy kontrowersyjny polityk Konfederacji zamierza się wytłumaczyć? 

Janusz Korwin-Mikke znany jest z tego, że nie ma granic w swoich zachowaniach. Czasami jednak kontrowersyjne gesty wychodzą ludziom na minus. Lider Konfederacji ma szanse się o tym przekonać teraz, kiedy wielu internautów uznało, że umarł.

Co się stało, że Janusz Korwin-Mikke został posądzony o zgon? Otóż podczas wywiadu na żywo w telewizji Polsat News, kiedy wypowiadał się wprost ze swojego domu, nagle opadł do tyłu na kanapę jak nieprzytomny.

Janusz Korwin-Mikke padł na wizji

Nagranie stało się już hitem sieci i wszyscy internauci dyskutują nad tym, do czego właściwie doszło, że polityk tak dosłownie padł. Sami zobaczcie, jak wyglądało to zdarzenie:

Korwin przewrócił się, kiedy prowadząca program Agnieszka Gozdyra podjęła temat odwołania kuratora łódzkiej oświaty po jego wypowiedziach o „wirusie LGBT”. Oczywiście, możliwe, że była to klasyczna reakcja pana Janusza, ale w pewnym wieku nigdy nic nie wiadomo.

Waszym zdaniem co się stało?

Przeczytaj więcej
Komentarze