18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szczery do bólu

Korwin-Mikke obraża mężczyzn. Miał mówić o sobie, pojechał wszystkim

18.11.2019  11:09
Korwin-Mikke obraża mężczyzn. Miał mówić o sobie, pojechał wszystkim
Korwin-Mikke obraża mężczyzn. Miał mówić o sobie, pojechał wszystkim Fot: Instagram/Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke znów zaświecił. Tym razem, w jednej wypowiedzi, obraził kobiety i - co akurat dziwne - także mężczyzn.

Szef kilku różnych partii, teraz Konfederacji, mizogin, homofob, człowiek, który twierdzi, że edukacja seksualna jest gorsza od pedofilii, idol wielu - głównie młodych, głównie płci męskiej - Polaków. Pan Janusz Korwin-Mikke często mówi, choć raczej powinien trzymać język za zębami. I zrobił to znowu.

Tym razem nie opowiadał jednak o polityce czy ważkich społecznych problemach. Mówił o żonie. Udzielił króciutkiego wywiadu "Faktowi". I jak zawsze zabłysnął.

Korwin o żonie i męskich uczuciach

Niedawno żona Korwina - 44-letnia Dominika - opowiadała o mężu. Teraz mąż opowiedział o niej. I nie obyło się bez zaskoczeń.

Jest bardzo mądrą osobą, jest bardzo miła, skromna, nie jest rozrzutna

- zaczął swój wywód kontrowersyjny polityk. Niestety, przyznał, że nie ma pojęcia, kiedy się zakochał.

Nie pamiętam, mam złą pamięć do dat. Mężczyźni są bardziej inteligentni, a kobiety mają lepszą pamięć i to się wzajemnie uzupełnia

- powiedział. A później dodał coś, co sprawiło, że omal nie pospadaliśmy z krzeseł. Zaczął opowiadać o męskich uczuciach. Tak, mężczyźni MAJĄ UCZUCIA - oznajmił. Ale jakie!

My mężczyźni oczywiście mamy uczucia, np. odczuwamy głód

- powiedział (jak zawsze bardzo mądrze) pan Janusz Korwin-Mikke. Później dodał pospiesznie, że miłość też odczuwają, ale nie za bardzo, a szczegóły puszczają w niepamięć.

Co jeszcze? Żona ma wady i zalety. Wada - "jest mniej doświadczona". Zaleta: "bardziej energiczna". A cały ich związek to czysta sielanka.

Nasz związek jest raczej sielankowy, nie kłócimy się. Nie ma cichych dni. Czasem tylko żona jest przez godzinę obrażona

- mówi Korwin.

Czytaj także
Przeczytaj więcej