18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tu się...

Korwin oszalał? Półnagi tarzał się w śniegu i dziwnie jęczał

20.03.2021  11:46
Janusz Korwin-Mikke oszalał?
Janusz Korwin-Mikke oszalał? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wyborcy Konfederacji są zaniepokojeni stanem Janusza Korwin-Mikkego. Polityk opublikował szokujące nagranie, na którym przewraca się w śniegu i wydaje szokujące dźwięki.

Od kilku miesięcy lider Konfederacji zachowuje się coraz bardziej niepokojąco. Niedawno polityk opublikował nagranie, na którym wącha swoje skarpetki, twierdząc, że jest to test na koronawirusa. Z Sejmu wyciekły również zdjęcia, na których Janusz Korwin-Mikke używa maseczki jako nakrycia głowy. W piątek na Twitterze parlamentarzysty pojawiło się kolejny, zadziwiający filmik.

Półnagi Janusz Korwin-Mikke tapla się w śniegu

Krótkie wideo opublikowane na Twitterze Janusza Korwin-Mikkego miało być promocją morsowania. Jednak poseł Konfederacji, zamiast wskoczyć do przerębla, wybrał inną formę aktywności...

Na kilkusekundowym nagraniu rozebrany do bielizny Korwin leży na śniegu, wydając nienormalne dźwięki, które mogą być potraktowane jako ryk morsów.

Dobrze jest być morsem, są zdrowe i nie chorują – stwierdził poseł.

Janusz Korwin-Mikke jest jednym z pierwszych polityków, którzy zainteresowali się morsowaniem. Wcześniej na ekstremalną zabawę zdecydował się Paweł Rabiej z Nowoczesnej oraz poseł Lewicy, Przemysław Koperski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze