18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odleciał?

Korwin-Mikke "rozwiązuje" spór aborcyjny. Podaje CENNIK DZIECKA

30.10.2020  18:00
Janusz Korwin-Mikke o sprzedaży dzieci
Janusz Korwin-Mikke o sprzedaży dzieci Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke uwielbia szokować swoimi poglądami. Kiedy cała Polska spiera się o decyzję TK w sprawie aborcji - on podaje... cennik dziecka. Polityk Konfederacji nie widzi problemu w handlu swoimi pociechami, jeśli ktoś nie chce ich wychowywać.

Janusz Korwin-Mikke uwielbia na głos wyrażać poglądy, które szokują nawet najbardziej wyzwolone jednostki. W przerwie od obrażania kobiet, polityk Konfederacji postanowił odnieść się do trwających strajków. W obszernym poście pośrednio dotyczącym prawa do legalnej aborcji w Polsce - podał on cennik dziecka. 

Janusz Korwin-Mikke podaje cennik za dziecko

Janusz Korwin-Mikke na poważnie sądzi, że lepiej byłoby dziecko urodzić i sprzedać, kiedy nie chce się go wychowywać, niż zrobić cokolwiek innego. Polityk Konfederacji rozważył nawet, ile taka "przyjemność" powinna kosztować. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości, ile powinien kosztować mały człowiek - to on wychodzi z podpowiedzią.

Pieniądz rozwiązuje problemy, pieniądz łagodzi obyczaje, najwięksi wrogowie stają się jakby mniej wrodzy, gdy zaczynają z zyskiem handlować ze sobą.$35.000 – czyli $3000 miesięcznie – to naprawdę godziwa rekompensata za samo noszenie dziecka – naturalne, wygodne, w ciele – a potem $8000 za urodzenie go w dobrej klinice opłaconej przez uszczęśliwionych przyszłych „rodziców”

- wypisuje zadowolony ze swojego pomysłu Janusz Korwin-Mikke."Przy czym takie umowy zazwyczaj zawierają klauzulę, że jeśli w ciągu np. tygodnia matka się rozmyśli (dość często się zdarza!), to może zerwać umowę i zatrzymać dziecko przy sobie" - dodaje wspaniałomyślnie. Potem zwrócił się do młodych zwolenniczek aborcji w tym kraju.

Myślisz, dziewczyno, że nie zmienisz poglądów? Pomyśl: Dziś większość młodych dziewczyn domaga się swobody aborcji, ale jeszcze większa większość kobiet po 40-stce jest zdecydowanymi przeciwniczkami aborcji. Spora część z nich to te, które przedtem były jej zwolenniczkami... I też myślały, że nigdy nie zmienią zdania

- głosi Janusz Korwin-Mikke.Polityk Konfederacji postanowił w tym wszystkim nie zapominać również o mężczyznach i ich również obraził: "To mężczyźni są zwolennikami aborcji – bo za parę złotych pozbywają się kłopotu, a nie ich się „skrobie”! WŚRÓD KOBIET zakaz aborcji wygrywa zdecydowanie!". Boimy się pomyśleć, co jeszcze przyjdzie mu do głowy podczas trwania strajków.

Czytaj także