18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odpłynął bardziej, niż zwykle

Korwin-Mikke fantazjuje o gejach i zabijaniu żon. Przegiął?

20.09.2019  08:55
Korwin-Mikke fantazjuje o gejach i zabijaniu żon. Przegiął?
Korwin-Mikke fantazjuje o gejach i zabijaniu żon. Przegiął? Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke odwiedził Polsat i rozprawiał na antenie o "ideologii LGBT" oraz aborcji. Mówił o paleniu czarownic i zabijaniu niechcianych żon.

Janusz Korwin-Mikke to ten polityk, który po pierwsze, nie boi się mówić co myśli, po drugie, raczej nie myśli co mówi. A mówi często rzeczy tak niebywałe, wręcz absurdalne, że ludziom opadają ręce.

Mimo to startuje w każdych możliwych wyborach, niemal zawsze w innym, nowym ugrupowaniu i prawie osiąga próg wyborczy. Ostatnio zbratał się z wszelkimi odrzuconymi tego kraju - do współpracy wybrał sobie między innymi antyszczepionkowców i narodowców.

W czwartek pan Korwin-Mikke gościł w studio Polsatu, ramię w ramię z Joanną Senyszyn z Lewicy. Tam wygłosił swoją kolejną (nie)ciekawą teorię.

LGBT chcą zniszczyć Polskę

W rozmowie z Bogdanem Rymanowskim goście podjęli temat LGBT i ostatniego sondażu oko.press, z którego wynikało, że polscy mężczyźni przed czterdziestką, uważają "ideologię Gender" i LGT za największe zagrożenie dla kraju. Już chyba wiemy, skąd - poza atakami PiS i Kościoła - może brać się takie myślenie. Janusz Korwin-Mikke, choć grubo po czterdziestce, twierdzi dokładnie tak samo.

Uważam, że to jest znacznie groźniejsze niż zagrożenie klimatyczne. Jest to próba psucia normalnego społeczeństwa

- zaczął swój wywód lider Konfederacji.

A później było tylko gorzej.

Proszę zwrócić uwagę, że ci, tfu, geje, nie mylić z homosiami, to jest zupełnie co innego, bardzo wielu gejów to nie są w ogóle homoseksualiści, oni to udają, bo to się opłaca. Oni są opłacani z Zachodu, żeby rozwalić społeczeństwo

- powiedział Korwin-Mikke.

Później poszedł dalej i mówił o... SPOŁECZEŃSTWIE ONANISTÓW, nad którego problemami nikt się w Polsce nie pochyla.

W kontrze stanęła Senyszyn, która swemu przeciwnikowi próbowała wyjaśnić, że coś takiego jak ideologia LGBT nie istnieje. Raczej nie wyszło.

Nie ma żadnej ideologii LGBT. LGBT to są ludzie, geje, lesbijski, osoby transseksualne i biseksualne i oni stanowią ok. 10 proc. naszego społeczeństwa, jest ich parę milionów. Mówienie, że "strefa wolna od LGBT", to co, należy ich eksterminować?

- dopytywała.

Zabijanie żon i aborcja

Jeśli myślicie, że już ta rozmowa była lekkim szaleństwem, spieszymy donieść, że to dopiero początek. Chwilę później padł temat aborcji, a z ust pana Korwina - słowa o paleniu czarownic i prawie do zabijania niechcianych żon.

Senyszyn zapewniała, że aborcja powinna być legalna, a w Polsce ciągle trwa piekło kobiet, które nawet w przypadkach dozwolonych prawnie, mają z usunięciem ciąży problemy. Pomysł legalizacji i pozostawienia wyboru "być czy nie być matką" kobietom, bardzo nie spodobał się Korwinowi.

Jak się słucha dzisiaj feministek, to palenie czarownic to był całkiem dobry obyczaj

- rzucił, po czym pospiesznie dodał: "To ironia, oczywiście".

Później mówił już mniej ironicznie.

Zgoda na zabijanie niechcianych żon wyeliminuje nielegalne morderstwa

- powiedział w studio, kontrując zapewnienia Senyszyn, że "aborcja legalna eliminuje aborcję nielegalną".

Druga sprawa, gdzie prawa mężczyzn? To jest również moje dziecko. Jakim prawem ona zabija moje dziecko bez mojej zgody?

- dopytywał Korwin-Mikke.