18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ohyda!

Ludzie Korwina radzili, jak gwałcić kobiety. Obrzydliwa seks-afera

24.04.2020  14:58
Ludzie Korwina radzili, jak gwałcić kobiety. Obrzydliwa seks-afera
Ludzie Korwina radzili, jak gwałcić kobiety. Obrzydliwa seks-afera Fot: Michal Wozniak/East News

Janusz Korwin-Mikke ma się z czego tłumaczyć. Ludzie z jego partii rozprawiali o rzeczach tak bardzo oburzających, że dosłownie nie mieszczą się one w głowie.

Janusz Korwin-Mikke jest jednym z najbardziej znanych szowinistów w tym kraju. Chociaż wielokrotnie podkreśla, że uwielbia kobiety, a sam jest mężem i ojcem kilku córek - to od lat twierdzi, że płeć piękna ma znacznie mniejsze zdolności intelektualne niż mężczyźni.

W świecie, w którym kobiety mają się słuchać mężczyzn - niektórym z nich dość mocno miesza się w głowie. Idealnie dowodzi tego ostatnia, ohydna seks-afera z udziałem ludzi z partii Korwina. Na oko eleganccy i przyzwoici panowie rozprawiali ze sobą o tym, jak zgwałcić kobietę, by ta tego nie zgłosiła na policję.

Janusz Korwin-Mikke powinien się tłumaczyć

W sieci jakiś czas temu opublikowano oburzające i obrzydliwe fragmenty rozmów członków młodzieżówki i Partii Korwin.

Gwałcić trzeba tak, żeby tego nie zgłosiła

Gwałt może być przyjemny

– to tylko niektóre z tekstów młodych mężczyzn. 

Prowadzący rozmowę ponieśli zaskakująco niewielką karę. Pierwszy został zawieszony, drugi stracił stanowisko prezesa okręgu. Janusz Korwin-Mikke nie jest oburzony rozmowami swoich ludzi, z drugiej strony on sam przecież twierdził, że "zawsze się trochę gwałci".

Skierowałem sprawę do sądu partyjnego, żeby to wyjaśnili. To wszystko działo się na zamkniętych forach, dziwię się, że ktoś się tą sprawą zajmuje. Kobiety zawsze trochę udają, że się opierają. Każdy, kto skończył 17 lat, wie, że w grach miłosnych jest tego typu taktyka, że kobieta udaje, że się opiera. O to chodzi, by nie przekroczyć granicy w tej sprawie. Tego nie da się ująć w ramy prawne. Trochę przesadzili 

- skomentował sprawę lider Konfederacji.

Myślicie, że gdyby takie rzeczy pisali o Korwinie, też byłoby to tylko lekką przesadą? 

Czytaj także