18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec JKM?

Korwin-Mikke zmasakrowany. Były współpracownik ujawnił jego sekrety

29.12.2019  16:01
Korwin-Mikke zmasakrowany. Były współpracownik ujawnił jego sekrety
Korwin-Mikke zmasakrowany. Były współpracownik ujawnił jego sekrety Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Janusz Korwin-Mikke został totalnie zmasakrowany przez osobę, która blisko z nim współpracowała. Ujawnione zostały również sekrety lidera Konfederacji. 

Janusz Korwin-Mikke chyba nie ma wielkiego szczęścia do wiernych przyjaciół. Polityk prezentuje poglądy bardziej niż kontrowersyjne - dlatego wiele osób, które czują początkowe zauroczenie jego ideałami, po latach odchodzi spod korwinistycznych szandarów.

Dla przykładu Marcin Horała w przeszłości należał do Unii Polityki Realnej - jednej z partii Janusza Korwin-Mikkego - teraz jest ważnym politykiem PiS-u. Opowiedział o swojej karierze w programie Kamila Szewczyka i Piotra Lekszyckiego - "Politycy od kuchni". Przy tej okazji zmasakrował Korwina i jeszcze zdradził kilka jego sekretów. 

Zobacz także

Janusz Korwin-Mikke zmasakrowany przez byłego współpracownika

Horała podobno jeszcze będąc w UPR stał się antykorwinistą i uważał, że lider szkodzi, choć program formacji jest dobry.

Polityka jest generalnie sztuką zmieniania rzeczywistości, a nie opowiadania o niej 

- przekonywał Marcin Horała.

Korwinizm jest ideologią, która jest spójna logicznie, atrakcyjna niezwykle dla kogoś, kto żyje w czystej teorii, czyli na przykład jest studentem utrzymywanym przez rodziców

- dodał zgryźliwie.

Potem przeszedł już samego siebie.

Tam był trochę mechanizm dobrowolnego wyzysku, bo nikt nikogo nie zmuszał. Przychodzą młodzi ludzie, chcą zrobić coś dobrego dla Polski, pracują, organizują spotkania itd., a na koniec okazuje się, ze właściwie to są takim darmowym marketingiem bezpośrednim Janusza Korwin-Mikkego

- podsumował.

Myślicie, że Janusz Korwin-Mikke się wścieknie na taki obrót sprawy i takie słowa? Nie możemy się doczekać jego, zapewne równie dosadnego, komentarza. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej