18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"dla dobra kraju"

Kaczyński już na chodzie. Wraca do pracy, będzie naprawiał Polskę

15.01.2020  19:52
Kaczyński już na chodzie. Wraca do pracy, będzie naprawiał Polskę
Kaczyński już na chodzie. Wraca do pracy, będzie naprawiał Polskę Fot: Adam Burakowski/REPORTER

Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana i powoli dochodzi do siebie. Choć miał się oszczędzać i rehabilitować, ciągle pracuje. Co więcej, już nie tylko z domu. Zawitał w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński to twarda sztuka. Na początku grudnia przeszedł bolesną operację wszczepienia endoprotezy kolana. Po niej dostał 6-tygodniowe L4 i miał przejść żmudną rehabilitację. Szybko jednak wrócił do pracy.

Początkowo prezes rządził Polską z domu na Żoliborzu, gdzie pielgrzymowali do niego (także pod osłoną nocy) kolejni politycy. Później nic nie robiąc sobie z bólu i zaleceń lekarzy, by odpoczywać, zawitał w Sejmie na głosowaniu. Teraz zdaje się, że oficjalnie i na pełnych obrotach, bierze się za swą ponoć dobrą zmianę i reformowanie kraju. Zawitał na Nowogrodzkiej.

Powrót prezesa

Kaczyński do biura przybył we wtorek około południa. Siadł za swoim biurkiem i jak gdyby nigdy nic zajął się przeglądaniem dokumentów. Później przyjął nawet politycznego gościa - Jarosława Gowina.

Pracował, podpisywał ważne dokumenty, cieszymy się, że prezes wraca powoli do pracy i jest w dobrej formie

- powiedział se.pl jeden z polityków PiS.

Nic złego w powrocie do pracy nie widzi były marszałek Senatu, Stanisław Karczewski. Ba, wręcz cieszy się obecnością Kaczyńskiego na Nowogrodzkiej. Bynajmniej nie ze względu na fakt poprawy zdrowia - ze względu na dobro Polski!

Panu prezesowi bardzo zależy na tym, żebyśmy wprowadzali zmiany dobre dla Polski i dlatego pojawia się w pracy. Pan prezes nie jest obłożnie chory, nie może być na ciągłych posiedzeniach, czy komisjach, ale do siedziby PiS może na chwilę przyjechać

- powiedział "SE" Karczewski.

Jarosław Kaczyński wraca do pracy
Przeczytaj więcej
Komentarze