18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojące informacje

Jarosław Gowin zakażony koronawirusem!

Bartłomiej Ciepielewski
14.03.2021  13:00
Jarosław Gowin choruje na COVID-19
Jarosław Gowin choruje na COVID-19 Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/EAST NEWS

Szef Porozumienia Jarosław Gowin poinformował o zakażeniu koronawirusem. Informację o chorobie przekazał w mediach społecznościowych.

Minister rozwoju Jarosław Gowin po powrocie z Paryża uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

I mnie w końcu dopadło... Cieszę się, że dopiero teraz i że przez minione 5 miesięcy mogłem budować pomoc dla polskich przedsiębiorców i pracowników. Wielkie podziękowania dla lekarzy! Dbajcie o siebie i swoich Bliskich. Kto może, niech się szczepi! Wkrótce pokonamy to świństwo! - poinformował Gowin.

Wicepremier w czwartek spotkał się z francuskim ministrem finansów Bruno Le Maire'em, przewodniczącym francuskiego Senatu, Gerardem Larcherem, a także sekretarzem generalnym OECD, Angelem Gurrią.

Jarosław Gowin chory na COVID-19

Szef Porozumienia poinformował, że czuje się dobrze, a objawy częściowo przypominają grypę. Jak zadeklarował, przez najbliższe tygodnie będzie pracował zdalnie.

Niedawno o zakażeniu koronawirusem poinformował również szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

W niedzielę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 17 259 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Szczyt trzeciej fali pandemii prognozowany jest na przełom marca i kwietnia.

Czytaj także