18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

wow

Jarosław Kaczyński INSTRUKTOREM SEKSU? Szokująca przeszłość prezesa

18.08.2020  10:39
Kaczyński instruktorem seksu? Szokujace wspomnienie
Kaczyński instruktorem seksu? Szokujace wspomnienie Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński i seks? To możliwe, to prawda! Pisarz wspomina szokującą historię z życia prezesa PiS. Lepiej usiądźcie, bo padniecie.

O Jarosławie Kaczyńskim wiadomo sporo. Już jako dziecko marzył o rzeczach wielkich, więc ukradł z bratem księżyc. Później nie było jednak lekko - miał spore problemy z nauką, a z klasy do klasy przepychano go dzięki znajomościom rodziców. Nadeszły lata 80 i młody Jarosław bardzo chciał brać udział w ważkich wydarzeniach, więc spał do południa. Później podobno walczył o wolność Polaków, a gdy w końcu się udało, został INSTRUKTOREM SEKSU.

Kaczyński i seks

Oto bowiem zaraz po wyborach prezydenckich w grudniu 1990 roku, w których zwyciężył Lech Wałęsa, młodzi politycy zebrali się, by świętować. Byli wśród nich bracia Kaczyńscy (wtedy z Wałęsą jeszcze się lubili), zabawa była dość przaśna, a na stole, wśród uradowanych panów, tańczyły kobiety.

Skąd to wiemy? Z książki "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" Michała Krzymowskiego. W niej też zawarte jest ciekawe wspomnienie o dzisiejszym prezesie PiS. Oto młodziutki Jarek, wśród radosnego tłumu, wystąpił jako nauczyciel praktyk seksualnych!

Dziewczyny tańczą na redakcyjnym stole, a Jarosław przechadza się w meloniku z napisem "Sex instructor. First lesson free"

- pisze Krzymowski.

Jak wiadomo, pan Jarosław nie podążył obraną tego wieczoru ścieżką. Wolał zagłębić się w politykę i powoli dążyć do swego największego celu: zapanować Polską. I panuje, a co gorsza, ani myśli o seksie i czymkolwiek, co z nim związane. Nawet edukacji seksualnej zabrania!

Przeczytaj więcej
Komentarze