18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ktoś tu się zdenerwował

Jarosław Kaczyński wściekły i przerażony. Bezlitośnie atakuje

15.05.2020  09:19
Jarosław Kaczyński atakuje Rafała Trzaskowskiego
Jarosław Kaczyński atakuje Rafała Trzaskowskiego Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Prezes PiS Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu programowi I Polskiego Radia. Odniósł się do doniesień o wymianie kandydatki PO na prezydenta. Zdecydowanie nie podoba mu się potencjalne wystawienie Rafała Trzaskowskiego.

Czy to przerażenie, złość, a może po prostu obawa o losy Polski? Jarosław Kaczyński z rana brutalnie zaatakował Rafała Trzaskowskiego. Powód? Według nieoficjalnych (jak na razie) ustaleń, to on ma ubiegać się o fotel prezydenta zamiast Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Kaczyński udzielił wywiadu radiowej Jedynce. Trzaskowskiemu nie szczędził słów. Ale nie tylko jemu. Zdaniem prezesa, każdy wygrany z ramienia PO i KO zagrażałby Polsce!

Kaczyński przerażony?

PO rozważać miało ponoć różne kandydatury, w tym - poza Trzaskowskim - Radosława Sikorskiego. W Jedynce Jarosław Kaczyński stwierdził, że każdy z nich zesłałby na nasz kraj katastrofę.

Ani jeden, ani drugi z tych panów nie nadają się na stanowisko prezydenta Polski. Doszłoby tutaj do bardzo poważnych zakłóceń, do sparaliżowania państwa, ciężkiego sparaliżowania państwa

- ocenił.

Później odniósł się bezpośrednio do prezydenta Warszawy. Na Rafała Trzaskowskiego szkoda mu było słów, choć i te, które wypowiedział, były gorzkie.

Już teraz ma wpływ na Warszawę, ale nie będę opisywał skutków tych rządów, bo nie chcę być niegrzeczny - powedział.

Czyżby Jarosław Kaczyński realnie obawiał się utraty władzy w Polsce?

Przeczytaj więcej
Komentarze