Nie ma odpoczynku!

Jarosław Kaczyński ZABRAŁ POSŁOM WAKACJE

17.06.2022  15:25
Jarosław Kaczyński zabiera posłom wakacje
Jarosław Kaczyński zabiera posłom wakacje Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński to tytan pracy. Prezes PiS nie potrzebuje wiele odpoczynku i tym samym myśli, że jego politycy mają podobnie. Zabrał im więc wakacje. Posłowie partii rządzącej w tym roku sobie spokojnie nie wypoczną.

Jarosław Kaczyński dba przede wszystkim o swoją karierę polityczną, niekoniecznie o swój dobrostan psycho-fizyczny. Tego lata politycy PiS nie będą mieli czasu na wakacje! Jak dowiedział się „Super Express”, posłowie i działacze partii władzy czas upałów i urlopów mają poświęcić na walkę o głosy polskich wyborców.

I powinni się Jarosława posłuchać

– przyklaskuje brat cioteczny prezesa Jan Maria Tomaszewski.

Jarosław Kaczyński zabrał posłom PiS wakacje

Prezes PiS na okres letni ogłosił wielką mobilizację, która ma pomóc PiS-owi w skutecznym utrzymaniu się przy władzy. Nie przewiduje od tego żadnych ustępstw i nie zamierza korzystać z gorącego lata, które cieszy innych Polaków.

Prezes teraz jeszcze mocniej będzie pilnował, by każdy wziął się do pozytywnej pracy i odbudowywał od podstaw zaufanie Polaków do partii i jej członków. Niestety, w tym roku wakacji nie będzie

- mówi "Super Expressowi" osoba z kierownictwa PiS.

"Na odpoczynek czas będzie po wyborach. Wiadomo że w roku przedwyborczym jest konieczność takiej mobilizacji i wyjazdów. Liczymy, że główne postaci PiS będą wspomagać działaczy wszystkich okręgów. Ja będę działał na przykład wokół kanału przez Mierzeję Wiślaną" – mówi poseł z Elbląga Leonard Krasulski.

Podziwiacie to zrozumienie, którym partia otacza prezesa? My owszem!

Czytaj także