18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy wróg prezesa

Kaczyński atakuje LGBT. "Trzeba działać bardzo zdecydowanie"

02.04.2021  15:32
Jarosław Kaczyński chce walki z LGBT
Jarosław Kaczyński chce walki z LGBT Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Prawo i Sprawiedliwość na czele z Jarosławem Kaczyńskim od miesięcy ostro atakuje LGBT. Prezes znalazł sobie nowego wroga, dzięki któremu zamierza przyciągnąć prawicowych wyborców. W najnowszym wywiadzie szef PiS ponownie wyraził swoją niechęć do osób nieheteronormatywnych oraz poprosił o głosowanie na PiS.

Jarosław Kaczyński wziął udział w spotkaniu zorganizowanym przez "Gazetę Polską". Relację z wydarzenia można było śledzić na portalu Albicla.com. Prezes PiS postanowił ponownie dokształcić Polaków w zakresie LGBT oraz tożsamości płciowej.

Póki my rządzimy, to nam niczego nikt nie narzuci. Ci wszyscy, którzy chcą żyć w świecie normalnym, w świecie, w którym kobieta jest kobietą, mężczyzna jest mężczyzną, i nikt nie mówi o kobiecie jako o "osobie z macicą" - stwierdził wicepremier.

Kaczyński wezwał do obrony, lecz tym razem nie kościołów, a obrony społeczeństwa przed "wrogimi regułami" narzucanymi przez Europę. Jak stwierdził, obecnie ludzie są "terroryzowani, żeby przyjąć tego rodzaju ideologię".

Jarosław Kaczyński chce walczyć z LGBT

Szef Prawa i Sprawiedliwości problem LGBT nazwał wymyślonym i jego zdaniem odpowiada za to światowa propaganda.

Jeżeli chcemy żyć w takim społeczeństwie, które odwołuje się do rzeczy oczywistych, trzeba wspierać naszą formację. My to gwarantujemy - zadeklarował prezes.

W trakcie rozmowy wicepremier stwierdził również, że sądy zbyt łagodnie traktują przypadki przemocy w rodzinie. 

Jeżeli chodzi o te sprawy (przemocy domowej), wyroki są  skandalicznie wręcz łagodne. We wszystkich tych sprawach trzeba działać bardzo zdecydowanie, bardzo ostro. Twardo przestrzegać reguł - stwierdził lider PiS.

Na koniec prezes PiS wyraził nadzieję, że na zachodzie Europy niedługo dojdzie do zmian, dzięki którym prawicowe siły dojdą do głosu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze