18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

:(

Smutne Święta Jarosława Kaczyńskiego

11.12.2020  18:32
Jarosław Kaczyński będzie miał smutne Święta
Jarosław Kaczyński będzie miał smutne Święta Fot: WITOLD ROZBICKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński trzęsie polską polityką, ale jego życie prywatne nie ma nic wspólnego z bajką. Tegoroczne Święta będą dla prezesa PiS wyjątkowo smutne. Samotność, cierpienie, choroba i widmo utraty władzy - to wszystko zajrzy mu w oczy.

Jarosław Kaczyński, chociaż utrzymuje pozory - tak naprawdę jest człowiekiem głęboko smutnym i samotnym. Prezes PiS trzęsie polską polityką, ale poza tym jego życie jest raczej smutne. Zwłaszcza w Święta Bożego Narodzenia daje mu się to we znaki.

Jarosław Kaczyński jest głęboko religijny, więc okres świąteczny na pewno będzie przeżywał w wymiarze sakralnym. Natomiast w domu, przy stole nie będzie na niego czekała roześmiana rodzina. W życiu prezesa PiS gości bowiem samotność. Od momentu tragicznej śmierci jego brata bliźniaka, prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - w Jarosławie gości niemalże wyłącznie bezbrzeżny, widoczny w oczach żal.

Jarosław Kaczyński będzie miał smutne Święta

Jedyną osobą, która mu na tym świecie pozostała, jest bratanica Marta Kaczyńska, która sama ma już trójkę dzieci. Nie wiadomo, czy znajdzie czas by odwiedzić swojego samotnego stryja. Przy takiej gromadce organizacja bywa naprawdę niełatwa. 

Jarosław Kaczyński dodatkowo cierpi z powodu bolesnej choroby kolana. Prezes PiS przez pandemię koronawirusa nie może poddać się odpowiedniemu leczeniu, więc jesteśmy przekonani, że noga daje mu się we znaki. Z taką dolegliwością ciężko o świąteczną krzątaninę, sprzątanie czy inne radosne przygotowania.

Nad głową Jarosława Kaczyńskiego pojawia się także widmo utraty władzy. Prawo i Sprawiedliwość jest głównym trzonem życia prezesa. To polska polityka napędza go do działania i daje mu sens życia. Od jakiegoś czasu partia rządząca straszliwie szybko traci w oczach Polaków. Nie jest wykluczone, że już niedługo jej niepodzielna władza się skończy - a wtedy trudno nam sobie wyobrazić, czym zajmie się Jarosław Kaczyński.

Człowiek, który ma tak bardzo smutne Święta, jest osobą zgorzkniałą i przygnębioną - nie ma w tym niczego dziwnego. Czy ktokolwiek z nas chciałby się z prezesem PiS zamienić w okresie świątecznym? Szczerze w to wątpimy.

Mamy nadzieję, że polityk znajdzie pocieszenie chociaż w miękkiej sierści swojego kota. Zwierzęta to dla osób samotnych często substytut prawdziwej rodziny, oby to mu wystarczyło, kiedy będzie spoglądał na rozświetloną choinkę.