18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłość rośnie wokół nas?

Posłanka czule GŁASZCZE Kaczyńskiego. "To wysoki stopień zażyłości"

23.01.2020  14:40
Posłanka czule GŁASZCZE Kaczyńskiego. "To wysoki stopień zażyłości"
Posłanka czule GŁASZCZE Kaczyńskiego. "To wysoki stopień zażyłości" Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński tworzy wokół siebie mur, który trudno przebić. Polityk znany jest raczej z oziębłego sposobu bycia. Komuś jednak udało się przebić ten pancerz.

Jarosław Kaczyński trzęsie polską polityką w posadach, ale nie może się pochwalić szczęśliwym życiem prywatnym. Odkąd w katastrofie smoleńskiej zginął jego brat bliźniak, prezydent RP Lech Kaczyński - sprawia wrażenie człowieka przybitego i przegryzionego smutkiem do kości.

W życiu Kaczyńskiego brakuje również kobiety. Prezes PiS nigdy nie zdecydował się na związek, a jego kontakty z płcią piękną są czysto zawodowe, choć na ogół bardzo szarmanckie. Okazuje się jednak, że do chłodnego polityka komuś udało się zbliżyć.

Jarosław Kaczyński i chwile czułości w Sejmie

Fotoreporterzy w Sejmie zarejestrowali wyjątkowy moment czułości, który miał miejsce między Jarosławem Kaczyńskim a posłanką Ewą Kazanecką. Gołym okiem widać, że tych dwoje łączą bardzo ciepłe uczucia. 

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Ewa trzyma dłoń na rękach Kaczyńskiego. Zwykle na zdjęciach z Sejmu zauważyć możemy wokół prezesa mrowie polityków, którzy nawet nie ośmielą się złapać go za ramię. Taki przejaw zażyłości jest zatem wyjątkowy.

Posłanka Kazanecka nie chciała wyjawić reporterom, o czym w tym pięknym momencie rozmawiała z Jarosławem Kaczyńskim. To jedynie dodaje całej sytuacji aury tajemniczości. 

Jak ktoś kogoś głaszcze po ręce czy przytula, to oznacza wysoki stopień zażyłości. Żołnierze mówią, że kula nie kłamie, a specjaliści od wizerunku, że ciało nie kłamie. Żaden mężczyzna nie pozwoliłby sobie na głaskanie, gdyby naprawdę nie miał ciepłego stosunku do osoby głaszczącej

- skomentował to w rozmowie z Faktem dr Mirosław Oczkoś, doradca ds. wystąpień publicznych.

Ewa Kazanecka jest posłanką pochodzącą z Bydgoszczy. W Sejmie zasiada drugą kadencję. Ma 45 lat i prywatnie jest mężatką oraz matką dwójki dzieci. Wygląda na to, że stała się właśnie nowym "aniołkiem Kaczyńskiego".

Przeczytaj więcej
Komentarze