18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jak mogli mu to zrobić?

Kaczyński dostał najgorszy prezent na święta. Prezes załamany!

23.12.2020  14:25
Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dostał koszmarny prezent
Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dostał koszmarny prezent Fot: STANISŁAW KOWALCZUK/East News

Koszmarne święta Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS otrzymał właśnie niespodziewany prezent - do siedziby partii dotarła paczka z przerażającą zawartością.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński raczej nie spodziewał się, że dziś spłyną do niego prezenty. Z niecierpliwością wyczekuje Sylwestra, bo to właśnie wtedy odbyć ma się pod jego domem wielka impreza. Niestety, zanim ta szczególna noc nadejdzie, czekają go jeszcze święta, a te będą dla polityka wyjątkowo smutne. Smutek zaś zagościł na jego twarzy już dzień wcześniej.

Oto bowiem 23 grudnia Jarosław Kaczyński otrzymał niespodziewany prezent. I choć niespodzianki bywają fantastyczne, ta zdecydowanie nie wywołała radości.

Koszmarny prezent dla Jarosława Kaczyńskiego

W środę przed siedzibą PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie pojawili się Młodzi Demokraci. Przynieśli ze sobą "świąteczne prezenty", a wykonanie jednego z nich musiało wymagać od nich wiele pracy i poświęcenia.

To tablica upamiętniająca rok 2020 i dorobek rządu z tego okresu. Na tablicy pojawiły się takie dokonania jak upadek służby zdrowia, upadek firm i gospodarki, wojna z Unią Europejską czy zamach na prawa człowieka. Całość Młodzi Demokraci opatrzyli krótką, acz konkretną nazwą: 2020 - rok wstydu PiS.

Nie to jednak było największym ciosem w serce Jarosława Kaczyńskiego. Prezes, który ciągle powtarza, że dąży do tego, by Polska była potęgą i obiecuje, że uczyni naród wolnym, otrzymał... książkę. Nie żaden poradnik władcy czy encyklopedię totalitaryzmów. Dostał "Rok 1984" Georga Orwella. Jak oni mogli zrobić wielkiemu bratu.... Jarosławowi Kaczyńskiemu coś takiego???