18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jak mogli mu to zrobić?

Kaczyński dostał najgorszy prezent na święta. Prezes załamany!

23.12.2020  14:25
Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dostał koszmarny prezent
Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Dostał koszmarny prezent Fot: STANISŁAW KOWALCZUK/East News

Koszmarne święta Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS otrzymał właśnie niespodziewany prezent - do siedziby partii dotarła paczka z przerażającą zawartością.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński raczej nie spodziewał się, że dziś spłyną do niego prezenty. Z niecierpliwością wyczekuje Sylwestra, bo to właśnie wtedy odbyć ma się pod jego domem wielka impreza. Niestety, zanim ta szczególna noc nadejdzie, czekają go jeszcze święta, a te będą dla polityka wyjątkowo smutne. Smutek zaś zagościł na jego twarzy już dzień wcześniej.

Oto bowiem 23 grudnia Jarosław Kaczyński otrzymał niespodziewany prezent. I choć niespodzianki bywają fantastyczne, ta zdecydowanie nie wywołała radości.

Koszmarny prezent dla Jarosława Kaczyńskiego

W środę przed siedzibą PiS przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie pojawili się Młodzi Demokraci. Przynieśli ze sobą "świąteczne prezenty", a wykonanie jednego z nich musiało wymagać od nich wiele pracy i poświęcenia.

To tablica upamiętniająca rok 2020 i dorobek rządu z tego okresu. Na tablicy pojawiły się takie dokonania jak upadek służby zdrowia, upadek firm i gospodarki, wojna z Unią Europejską czy zamach na prawa człowieka. Całość Młodzi Demokraci opatrzyli krótką, acz konkretną nazwą: 2020 - rok wstydu PiS.

Nie to jednak było największym ciosem w serce Jarosława Kaczyńskiego. Prezes, który ciągle powtarza, że dąży do tego, by Polska była potęgą i obiecuje, że uczyni naród wolnym, otrzymał... książkę. Nie żaden poradnik władcy czy encyklopedię totalitaryzmów. Dostał "Rok 1984" Georga Orwella. Jak oni mogli zrobić wielkiemu bratu.... Jarosławowi Kaczyńskiemu coś takiego???

Czytaj także
Przeczytaj więcej