18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocna sprawa

Jarosław Kaczyński dostanie koszmarny prezent na urodziny. Załamie się

15.06.2020  16:31
Jarosław Kaczyński dostanie koszmarny prezent na urodziny. Załamie się
Jarosław Kaczyński dostanie koszmarny prezent na urodziny. Załamie się Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński kończy dziś 71 lat. Z tej okazji otrzyma jednak od losu prezent, który stanowczo nie przypadnie mu go gustu.

Jarosław Kaczyński ma urodziny i wydawać by się mogło, że to powód do hucznego świętowania. Chociaż jego współpracownicy z pewnością zadbają o to, by prezes PiS był dziś zadowolony, to nie każdy będzie chodził na palcach.

Jarosław Kaczyński dostanie od losu prezent, który zdecydowanie nie przypadnie mu do gustu. Akurat w dniu urodzin prezesa Prawa i Sprawiedliwości w wielu polskich miastach odbędzie się specjalna akcja, która rozsierdzi całą partię rządzącą.

Jarosław Kaczyński w urodziny mocno się zdenerwuje

Środowisko LGBT ma serdecznie dość po tym, co spotkało je z ust prezydenta Andrzeja Dudy i innych polityków PiS-u. Teraz przedstawiciele mniejszości seksualnych szykują swego rodzaju kontratak na wszystkie przykre słowa, które ich spotkały. 

Akcja "jestem człowiekiem, a nie ideologią" odbędzie się m.in. we Wrocławiu.

"Karta Rodziny" została podpisana przez Prezydenta Andrzeja Dudę. W TVP w najlepsze trwa nagonka na społeczność osób LGBT+. W TVN 24 w „Faktach po Faktach” poseł Porozumienia Jacek Żalek mówi „LGBT to nie są ludzie”. A my mówimy dość! W tej trudnej sytuacji zawalczymy o siebie i pokażemy, że jesteśmy ludźmi, a nie ideologią. Wyjdźmy na ulicę, porozmawiamy, wyprostujmy niejasności, wyraźmy jasny sprzeciw i wyjdźmy z szafy. Na Wrocławskim Rynku pod pręgierzem staniemy porozmawiać z każdą osobą, która boi się lesbijki, geja, osoby biseksualnej i transpłciowej. Opowiemy kim jesteśmy, jakie są nasze rodziny i o tym jak żyje się w Polsce osobom LGBT+

- możemy przeczytać w opisie wydarzenia.

Myślicie, że Jarosław Kaczyński złapie się za głowę? 

Przeczytaj więcej
Komentarze