18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra riposta

Kaczyński doszczętnie zaorany przez posłankę. Bolesna sprawa

23.02.2020  17:09
Kaczyński doszczętnie zaorany przez posłankę. Bolesna sprawa
Kaczyński doszczętnie zaorany przez posłankę. Bolesna sprawa Fot: Mateusz Jagielski/East News

Jarosław Kaczyński poza tym, że trzęsie polską polityką, to raczej stroni od wystąpień publicznych. Tym razem jednak wszyscy czekają na jego ripostę, został bowiem doszczętnie zaorany przez pewną posłankę - poszło o relacje z kobietami. 

Jarosław Kaczyński od momentu tragicznej śmierci brata bliźniaka, prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, nie może się otrząsnąć i stał się typem samotnika. Udziela się publicznie tylko wtedy, kiedy w swoim mniemaniu musi to zrobić.

Jarosław Kaczyński nie rozumie relacji damsko-męskich?

Tym razem jednak wszyscy czekają na odpowiedź prezesa PiS. Dość mocno uderzyła w niego bowiem Joanna Scheuring-Wielgus, która w programie internetowym postanowiła odnieść się do spraw damsko-męskich. Miała na myśli słynną wypowiedź Kaczyńskiego, o której pisaliśmy już wcześniej tutaj. 

Facet, który mówi o tym, że kobieta jest atutem mężczyzny, pokazuje, że kompletnie nie rozumie relacji pomiędzy kobietą a mężczyzną

- zgasiła Kaczyńskiego posłanka lewicy w programie "Tłit" w Wp.pl. 

Scheuring-Wielgus postanowiła uderzyć również w Andrzeja Dudę, który w przeciwieństwie do prezesa PiS, od lat pozostaje w związku małżeńskim z Agatą Dudą.

Jeśli atutem Dudy jest tylko i wyłącznie rodzina, to sorry, ale ja mam więcej atutów, bo mam trójkę dzieci, a nie jedno. To śmieszne. To pokazuje, że obóz Zjednoczonej Prawicy i sztab nie wiedzą, jak sprzedać dzisiaj ten towar. Wtedy był nowy, świeży, a teraz? Teraz mamy po prostu wydmuszkę

- stwierdziła posłanka.

Myślicie, że możemy realnie liczyć na reakcję jednego albo drugiego polityka?

Przeczytaj więcej
Komentarze