18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma rozmach

Jarosław Kaczyński hojny jak król. Tyle zarabiają jego pracownicy

12.08.2020  14:16
Jarosław Kaczyński hojny jak król. Tyle zarabiają jego pracownicy
Jarosław Kaczyński hojny jak król. Tyle zarabiają jego pracownicy Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński jest niesamowicie hojny! Okazuje się, że jego najbliżsi współpracownicy mogą liczyć na naprawdę zawrotne pensje. Doskonałymi przykładami jest kilka osób związanych z Nowogrodzką.

Jarosław Kaczyński w gronie swoich najbliższych współpracowników cieszy się szacunkiem i poważaniem. Teraz na jaw wychodzi, jak bardzo potrafi być hojny. Skoro osoby z nim związane mogą liczyć na tak wysokie pensje, przestaje dziwić, że prezes PiS jest aż tak lubiany w pewnych kręgach.

Jarosław Kaczyński nie żałuje funduszy na słynną Nowogrodzką. Jacek Cieślikowski, jeden z najbliższych współpracowników prezesa, który jest nie tylko radnym w Warszawie, ale również pracuje na Nowogrodzkiej, zarabia... ok. 11 tys. złotych miesięcznie! 

Jarosław Kaczyński jest hojny jak król

Cieślikowski jest asystentem do spraw koordynacji i struktur w terenie, oraz głównym specjalistą do spraw floty i logistyki. Dodatkowo może liczyć na 3,4 tys. z umów zleceń.

Kokosy zarabiają również: Krzysztof Sobolewski (szef Komitetu Wyborczego PiS), Michał Moskal (szef biura prezydialnego PiS) - obaj panowie mogą liczyć na pensję bliską 10 tys. złotych.

Przypominamy, że o tym iż na Nowogrodzkiej można świetnie zarobić przekonywał się przez lata też Radosław Fogiel, obecny wicerzecznik PiS. On sam jako dyrektor biura poselskiego i członek biura prezydialnego zarabiał łącznie 9,6 tys.

Pozazdrościć poziomu życia.

Przeczytaj więcej
Komentarze