18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra przesada?

Kaczyński każe: "Kłaniać się w pas ojcu dyrektorowi"

06.09.2020  16:29
Kaczyński każe: "Kłaniać się w pas ojcu dyrektorowi"
Kaczyński każe: "Kłaniać się w pas ojcu dyrektorowi" Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER

Jarosław Kaczyński za nic ma zagrożenie koronawirusem. Polityk wziął udział w pikniku, który zorganizował Tadeusz Rydzyk. W czasie jego trwania padły zaskakujące słowa.

Jarosław Kaczyński nie sprawia wrażenia osoby przerażonej pandemią koronawirusa. Od początku jej trwania prezes PiS nic nie zmienił w swoim funkcjonowaniu i swobodnie porusza się tam, gdzie zechce. Teraz na przykład wylądował na pikniku organizowanym przez Tadeusza Rydzyka.

Sobotni piknik środowisk Radia Maryja i Telewizji Trwam na długo pozostanie wszystkim w pamięci. Jarosław Kaczyński dziękował na nim Tadeuszowi Rydzykowi za przeciwstawianie się ofensywie zła. 

Jarosław Kaczyński wychwala Tadeusza Rydzyka

Poza dziękczynnymi elementami pikniku, był on również skupiony na upamiętnieniu obywateli Ukrainy ratujących Polaków podczas rzezi wołyńskiej. Uroczystości tłumnie odbywały się w Parku Pamięci Narodowej.

Ci, których dzisiaj czcimy, którzy zostali tutaj — można powiedzieć — na wieczny czas zapisani, to właśnie ci, którzy ten szczyt człowieczeństwa zyskali

 - mówił prezes PiS. 

Jarosław Kaczyński skupił się przede wszystkim na ogromnych i kwiecistych podziękowaniach, skierowanych w stronę ojca Tadeusza Rydzyka. Jak się okazuje, wszyscy zdaniem prezesa PiS... powinni kłaniać mu się w pas.

Trzeba dziękować, trzeba się w pas kłaniać ojcu dyrektorowi i tym wszystkim ojcom, i wszystkim ludziom, którzy to niezwykłe dzieło wspierają. Ja to czynię w imieniu mojej partii, w imieniu tych wszystkich, którzy nas poparli w ostatnich wyborach, czyli milionów Polaków

- mówił przejęty Jarosław Kaczyński.

Czujecie jego bliską relację z ojcem dyrektorem?