18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

rosyjska ruletka

Kaczyński chce się zakazić koronawirusem?

Emilia Waszczuk
19.03.2020  08:49
Kaczyński chce się zakazić koronawirusem?
Kaczyński chce się zakazić koronawirusem? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Prezes PiS, choć jest seniorem, ani myśli uważać na koronawirusa. Nie stosuje się do ogólnopolskich zaleceń i jak gdyby nigdy nic, naraża na zakażenie.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zniknął bez śladu gdy tylko do Polski dotarł koronawirus. Choć dotąd jawnie, mimo braku tytułów kierował Polską, teraz nigdzie go nie ma i nie słychać. Raz tylko ukazał się oczom Polaków, gdy ktoś ukradkiem zrobił mu zdjęcia przed kościołem - mimo zaleceń, by seniorzy zostali w domach, 70-latek poszedł na mszę.

Nie jesteśmy w stanie przekonać go do zmiany zdania w tak osobistych sprawach i wrażliwych sytuacjach

- skomentował jeden z polityków PiS w rozmowie z wp.pl

Prezes chce się zarazić?

Zdaje się, że pan Jarosław, jak to zresztą od dawna ma w zwyczaju, nie tylko dużo śpi, ale też nikogo nie słucha. Igra z ogniem i mimo uszu puszcza zalecenia epidemiologów, WHO, kolegów z partii, a nawet kościoła. Właśnie udał się na wycieczkę przez Polskę, całkiem jakby uważał, że akurat jemu koronawirus SARS-COV-2 w żaden sposób nie zagraża.

Jak co miesiąc, tak i w ostatnią środę 18 marca, mimo pandemii wyjątkowo łatwo rozprzestrzeniającego się i śmiertelnie niebezpiecznego koronawirusa, Jarosław Kaczyński pojechał do Krakowa. Udał się oczywiście na Wawel, odwiedzić grób zmarłego tragicznie brata i jego małżonki.

To jest sfera duchowa, głęboko prywatna. W nią się po prostu nie wchodzi

- komentuje wyjazd jeden z polityków PiS.

Po tym, jak koronawirus dotarł do rządu, wszyscy żyją w większym lub mniejszym niepokoju. O Jarosława martwi się każdy, choć nikt tego głośno nie powie

- mówi inny.

Przeczytaj więcej
Komentarze