18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

senior pod nóż

Tragedia prezesa. Marzy o władzy absolutnej, musi się leczyć

10.09.2019  08:54
Tragedia prezesa. Marzy o władzy absolutnej, musi się leczyć
Tragedia prezesa. Marzy o władzy absolutnej, musi się leczyć Fot: PIOTR PLACZKOWSKI/REPORTER

Prezes PiS Jarosław Kaczyński ma już 70 lat i spore problemy ze zdrowiem. Senior ani myśli przechodzić na emeryturę, marzy mu się nawet bycie premierem. Ale najpierw musi odwiedzić szpital.

Jarosław Kaczyński marzy o tym, by zostać premierem. To jego ostatnie, polityczne życzenie i dużo wskazuje na to, że może się spełnić. Już od kilku miesięcy, coraz głośniej, politycy PiS przyznają, że po jesiennych wyborach wyniosą swego władcę na wyżyny.

I choć marzenie prezesa jest na wyciągnięcie ręki, na drodze stoi mu spora przeszkoda. Mimo wywalczonego przez PiS obniżenia wieku emerytalnego, senior nie zamierza rezygnować z pracy. Na emeryturze mógłby być już od pięciu lat, lecz ani myśli. Tyle tylko, że może będzie musiał.

Kaczyński pod nóż

Jak sam przyznał, czeka jedynie na październikowe wybory, a później kładzie się do szpitala. Musi przejść aż dwie operacje, na dwa różne kolana.

W obu nogach lekarze muszą założyć prezesowi endoprotezę stawu kolanowego. Bez tego pan Jarosław Kaczyński może wkrótce mieć bardzo duże problemy z chodzeniem. Ale się nie martwi.

Muszę niestety to przeprowadzić - powiedział "Super Expressowi". - Taką mam szczęśliwie konstrukcję fizyczną. Nogi mam może nie za długie, ale mocne

- mówi, wierząc, że po operacjach szybko dojdzie do siebie.

Prezes uprzywilejowany

Problemy pana prezesa pojawiły się w 2018 roku. Nagle rozbolało go kolano, trafił do szpitala, chodził o kulach, a później przeszedł trudną rehabilitację. Operacji się nie podda, bo były rzeczy ważniejsze - kampania do europarlamentu.

Teraz leczenia nie można już dłużej odwlekać, ale pan prezes nie ma czym się martwić. W przeciwieństwie do innych Polaków, to miejsce w szpitalu czeka na niego, a nie on na miejsce. Kule też mu ochrona dowiezie. I kupi żwirek dla kotów.

Czytaj także