18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

a gu gu

Premier miażdży prezesa: JEST JAK MONSTRUALNY BACHOR!

Emilia Waszczuk
06.11.2020  09:32
Jarosław Kaczyński zachowuje się jak rozkapryszony bachor?
Jarosław Kaczyński zachowuje się jak rozkapryszony bachor? Fot: Jacek Domiński/REPORTER / Planeta.pl

Jarosław Kaczyński zachowuje się jak dziecko? Były premier nazwał prezesa PiS "nieznośnym, monstrualnym bachorem", któremu należy się surowa kara za zabawę Polską. 

Jarosław Kaczyński bawi się Polską w wojenkę? Podzielił Polaków na dwa oddziały i teraz ustawia ich do walki. Tyle tylko, że po jednej stronie wystawił polityków, wszelkie służby, sądy, prokuraturę i swych zwolenników, a po drugiej osoby słabsze, politycznych przeciwników i mniejszości. I z umiłowaniem patrzy na niszczenie tych drugich.

Skąd taka teoria? To wizja przedstawiona w programie "Jeden na Jeden" TVN24 przez Donalda Tuska. No może nie do końca, bo to my rozpisaliśmy, jak wyglądają zabawy małego Jarka (a raczej dużego, emerytowanego Jarosława). Wszystko to jednak na podstawie słów naszego byłego premiera.

Jarosław Kaczyński jak monstrualny bachor

Donald Tusk w TVN24 nie szczędził słów Jarosławowi Kaczyńskiemu, odniósł się też do wyborów prezydenckich w USA. Polityk porównał do siebie prezesa PiS i Donalda Trumpa, stwierdzając, że obaj są do siebie bardzo podobni.

Logika jest ta sama: wykopać głęboki rów, naznaczyć dwa wojujące plemiona, zmusić je do nieustannego konfliktu, a następnie starać się przekonywać przy użyciu mediów, propagandy, a czasami wulgarnego kłamstwa, że racja zawsze jest po naszej stronie - powiedział Donald Tusk.

To nie koniec. Były premier wprost oznajmił: Jarosław Kaczyński jest jak rozkapryszone dziecko i zachowuje się potwornie. A skoro tak, przydałaby mu się surowa kara.

Gdybym nie był przeciwnikiem kar cielesnych, to właściwie trzeba by mu dać klapsa. Kaczyński zachowuje się czasami jak taki monstrualny, nieznośny bachor - ocenił.

Donald Tusk miażdży Jarosława Kaczyńskiego

Choć sprawa jest poważna, Jarosław Kaczyński ani myśli poważnie myśleć i być odpowiedzialnym - twierdzi Donald Tusk. Dokładnie tak samo zachowuje się Donald Trump, a także niegrzeczne, rozkapryszone dzieci w piaskownicy...

To jest charakterystyczne dla rządów radykalnej prawicy. Bo czy spojrzymy na zachowanie Trumpa w ostatnich godzinach, czy Jarosława Kaczyńskiego, to ich cechą wspólną jest to, że zachowują się jak najbardziej rozkapryszone bachory w piaskownicy. Nie dbając o całość, zaangażowani są w jakieś bezsensowne, drobne konflikty, okładają się łopatkami bez umiaru. Dla nich konflikt, taka agresja to ich żywioł

- ocenił Donald Tusk, nawiązując absurdalnej do sytuacji w USA.

Tam bowiem trwa wielkie oczekiwanie na ostateczne wyniki wyborów prezydenckich. Wedle szczątkowych danych, Donald Trump może przegrać, a w Białym Domu zasiądzie Joe Biden. Aktualny prezydent robi więc co może, by zdyskredytować przeciwnika i ogłosić się zwycięzcą - oskarża opozycję o fałszerstwo, nakazuje zatrzymanie liczenia głosów i straszy Sądem Najwyższym.

logo Tu się dzieje