18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oto warunki na Żoliborzu!

Jarosław Kaczyński ma forsy jak lodu?

06.07.2022  20:00
Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Niezły majątek
Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Niezły majątek Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Odpowiedź na to pytanie będzie zdecydowanie bardzo interesująca dla wielu Polaków. Prawda o majątku prezesa PiS Was zaskoczy. Chociaż część z nas spodziewa się luksusu i opływania w zbytki - u trzęsącego polskim rządem polityka panuje tymczasem... ogromny bałagan. Nie zmienia to jednak faktu, że majątek Kaczyńskiego wart jest pokaźnej sumki!

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? To bardzo interesująca kwestia. Prezes PiS od lat na wysokich obrotach zajmował się polską polityką. Z uwagi na to, z pewnością wiele osób uważa, że mieszka on w luksusach - tymczasem prawda Was zadziwi.

Jarosław Kaczyński całe życie zamieszkuje na warszawskim Żoliborzu. Pod starą willą często znajdowały się tłumy policjantów, którzy chronili polityka przed równie dużymi tłumami PolakówNa ogół to właśnie pod jego domem odbywały się pikiety i demonstracje.

Jak mieszka Jarosław Kaczyński? Niezły majątek

Chociaż dom Jarosława Kaczyńskiego jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Polsce - daleko mu do królewskiego pałacu. Stara willa na Żoliborzu już dawno ma za sobą lata świetności i jest ogromnie zaniedbana, zupełnie, jakby prezes PiS nie zamierzał troszczyć się o swój dorobek.

Niewątpliwie remont jest temu domowi potrzebny, by miał szansę odzyskać swój dawny blask. Zardzewiała furtka, domagające się odświeżenia ściany, stary, rozlatujący się daszek to przykra rzeczywistość i codzienność miłośnika kotów. Ciekawscy przechodnie czasami zaglądają w okna Jarosława Kaczyńskiego i donoszą, że na parapetach panuje ogromny bałagan. Można na nich znaleźć stosy gazet, papierów, bibelotów. Czyżby sprzątanie nie należało do zainteresowań prezesa PiS? Szkoda, podobno ład i porządek w domu to też organizacja w życiu, a skoro w życiu to i krajowej polityce.

Standard i duże zaniedbanie nie zmieniają jednak faktu, że domostwo Jarosława Kaczyńskiego to potężny majątek, który jest naprawdę wiele wart. Willa spokojnie mogłaby zostać sprzedana z kwotę ok. 1,5 mln złotych. Myślicie, że prezes PiS kiedyś się na to zdecyduje?