18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

COVID w rządzie

Jarosław Kaczyński ma koronawirusa?! Sejm aż drży

05.10.2020  20:46
Jarosław Kaczyński może mieć koronawirusa?
Jarosław Kaczyński może mieć koronawirusa? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński może być zakażony koronawirusem? Nowy wicepremier mógł stykać się z chorym na COVID-19 Przemysławem Czarnkiem. Dla szefa Prawa i Sprawiedliwości taka choroba mogłaby być szczególnie niebezpieczna.

Jarosław Kaczyński może być zakażony koronawirusem? Jak się okazuje nowy wicepremier mógł zetknąć się z Przemysławem Czarnkiem, który jest chory na COVID-19, jeszcze w ubiegłą środę.

Obaj panowie znaleźli się w zrekonstruowanym rządzie, a właśnie wtedy obyła się jego prezentacja. Co prawda, podczas samej uroczystości wszyscy mieli maseczki, trzymany był również dystans. Nie wiadomo jednak, czy przed lub po uroczystości również stosowano się do podobnych środków bezpieczeństwa. Dodatkowo koronawirus to sprytny przeciwnik, który potrafi długo przetrwać poza ciałem nowego "gospodarza".

Jarosław Kaczyński ma koronawirusa?!

Jarosław Kaczyński jest już osobą w podeszłym wieku, a to właśnie dla tej grupy społecznej koronawirus jest najbardziej niebezpieczny. Lider Prawa i Sprawiedliwości jest również obciążony innymi problemami zdrowotnymi - od długiego czasu przekłada kolejną operację kolana, które sprawia mu dotkliwy ból.

Dziś na kwarantannę zostało skierowanych kilku czołowych polityków, ale nie ma wśród nich Jarosława Kaczyńskiego. Być może rządzący nie chcą mówić prawdy o jego stanie, a może realnie, szczęśliwie - uniknął on spotkania z osobami zakażonymi.

Życzymy Jarosławowi Kaczyńskiemu zdrowia i mamy nadzieję, że nie spotkają go straszne skutki uboczne, jakie potrafi dawać COVID-19, a przede wszystkim (z pewnością tak samo, jak on sam) liczmy, że jednak uniknął zakażenia.

Przeczytaj więcej
Komentarze