18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zdziwieni?

Wielki SEKRET Kaczyńskiego wyszedł na jaw

16.09.2020  13:41
Jarosław Kaczyński u Adama Bielana
Jarosław Kaczyński u Adama Bielana Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński pozuje na twardego męża stanu, ma jednak swoje tajemnice. Teraz jedną z najbardziej uroczych ujawnił europoseł Adam Bielan. Po tej informacji już nigdy nie spojrzycie na prezesa PiS tak samo. 

Jarosław Kaczyński twardą ręką trzyma partię rządzącą. Nic w Prawie i Sprawiedliwości, a więc i w Polsce, nie dzieje się bez jego zgody. Ostatnio jednak europoseł Adam Bielan ujawnił sekret, który sprawi, że już nigdy nie będziecie patrzeć na Kaczyńskiego tak samo.

Mogłoby się wydawać, że Jarosław Kaczyński nie ma zbyt wielu ciepłych uczuć i skupia się wyłącznie na dążeniu do władzy. Nic bardziej mylnego, prywatnie prezes PiS skrywa inną, bardzo ciepłą twarz.

Jarosław Kaczyński w niecodziennej roli

W programie SE.pl, pt. "Polityczny spacer", wieloletni współpracownik Kaczyńskiego, europoseł Adam Bielan, ujawnił niesamowite dla wielu Polaków fakty. Wcześniej chwalił się jedynie, że jest już na "ty" z prezesem PiS.

To jedna z zasad Jarosława Kaczyńskiego, że przechodzi na „ty” ze swoimi współpracownikami, kiedy skończą 40 lat, więc ja już jestem na „ty” z prezesem

– mówił Adam Bielan. 

Potem opisał twarz Jarosława Kaczyńskiego, o którą wielu Polaków w życiu by go nie posądziło. Jak się okazuje, prezes PiS bywa w domu u Bielana i jest tam zawsze bardzo mocno wyczekiwanym gościem.

Ani ja ani prezes nie jesteśmy abstynentami, ale nie pamiętam, żeby jakakolwiek nasza kolacja przekroczyła jakąś miarę, jeśli chodzi o alkohol. Zdarza się, że prezes gości u mnie w domu. Wtedy jest okazja porozmawiać luźniej, nie tylko o polityce. Moje dzieci uwielbiają Jarosława Kaczyńskiego. Zwłaszcza córka bardzo go lubi i uważa, że prezes rządzi w Polsce. Moje dzieci malują Jarosławowi Kaczyńskiemu laurki z kotkami. Prezes lubi koty 

- opowiadał Super Expressowi podekscytowany Bielan.

Zazdrościcie mu tak bliskich kontaktów z prezesem? Na uwagę zasługuje również spostrzeżenie córki Bielana - z całą pewnością dziewczynka miała w nim sporo racji.

Przeczytaj więcej
Komentarze