18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rozrywkowo

Kaczyński na imprezie?! Prywatka u kobiety skradła czas prezesa

24.10.2019  08:43
Kaczyński na imprezie?! Prywatka u kobiety skradła czas prezesa
Kaczyński na imprezie?! Prywatka u kobiety skradła czas prezesa Fot: Jakub Kaminski/East News

Jarosław Kaczyński zdecydowanie ma co świętować. Wygrane wybory z pewnością przyniosły mu wiele radości. Może właśnie dlatego prezes wybrał się na inteligencką prywatkę.

Jarosław Kaczyński i... impreza?! Osobom, które znają prezesa jako człowieka poważnego i jednocześnie poważanego - może się to wydawać dziwne. Jednakże najbliżsi prezesa PiS twierdzą, że wyróżnia się on fantastycznym poczuciem humoru i do tej cechy rozrywka takiego rodzaju już pasuje. 

Wyobraźcie to sobie - wieczór, elegancka kamienica w centrum Warszawy, mężczyźni ubrani z klasą a wśród nich... 70-letni Jarosław Kaczyński. On razem z Mateuszem Morawieckim i Piotrem Glińskim nawiedzili prywatkę organizowaną przez Annę Bielecką. 

Jarosław Kaczyński zaszalał na prywatce

Bielecka jest architektką i byłą żoną Czesława Bieleckiego, byłego kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Z Jarosławem Kaczyńskim zna się zaś od czasów PRL.

W tzn. "saloniku Bieleckiej" przy ul. Wilczej w Warszawie, politycy PiS niejednokrotnie spotykają się przy herbatce i kieliszeczku czegoś mocniejszego z ludźmi kultury i sztuki. Tak jak kiedyś bohema stolicy, Anna Bielecka i jej mąż Piotr Walkowiak, zapraszają w to miejsce osoby, które uważają za swoich przyjaciół. Jest to grono w pewnych kręgach elitarne.

Tym razem pogaduszki trwały aż 5 godzin! 

Chociaż wydarzenie zawsze ma charakter nieformalny, to w tym miejscu często zapadają decyzje o wadze państwowej. Sądzicie, że i tym razem coś więcej się z tego wykluje? 

Przeczytaj więcej
Komentarze