18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

kto za niego?

Kaczyński abdykuje!? PiS wybierze nowe władze

25.05.2020  19:09
Kaczyński abdykuje!? PiS wybierze nowe władze
Kaczyński abdykuje!? PiS wybierze nowe władze Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER

Czy to możliwe? PiS zapowiada powołanie nowych władz partii. Co więcej, losy ugrupowania mają być już przesądzone. Wszystko zmieni się tuż po epidemii.

Koronawirus miesza w Polsce - także w polityce. Już wiadomo, że z zapowiedzi PiS o budżecie na plusie nici, z dnia na dzień spada poparcie dla Andrzeja Dudy, a ostatnie sondaże pokazują też spadek zaufania do partii. Czyżby jej koniec nadciągał?

Już wiadomo, że zaraz po zakończeniu epidemii w Polsce, PiS planuje wielki kongres. Wcześniej jednak zbiorą się działacze okręgowi, którzy wyłonią nowych włodarzy... Czy Jarosław Kaczyński pożegna się z władzą? Cóż... sam zapowiadał jakiś czas temu, że jego czas powoli się kończy.

Kto za Kaczyńskiego?

Jeśli prezes Kaczyński abdykuje, potrzebny będzie jego następca. Któż godzien jest takiego zaszczytu? "Super Express" donosi o trzech potencjalnych kandydatach, przy czym wybór i tak miał się już dokonać.

Pierwsza osoba to Beata Szydło, która cieszy się wielką sympatią działaczy regionalnych. Niestety, ponownie przegrywa ona z Mateuszem Morawieckim, który na objęcie stołka po prezesie ma dużo większe szanse. Jest jednak ktoś jeszcze... to Andrzej Duda. Jeśli prezydent przegra nadchodzące wybory, to on może przejąć pałeczkę po prezesie. Dacie wiarę?

Przeczytaj więcej
Komentarze