18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przyłapany!

Jarosław Kaczyński nie wierzy w koronawirusa? "Nie ma epidemii"

17.07.2020  13:34
Jarosław Kaczyński nie wierzy w koronawirusa? "Nie ma epidemii"
Jarosław Kaczyński nie wierzy w koronawirusa? "Nie ma epidemii" Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Jarosław Kaczyński został przyłapany na czytaniu w Sejmie bardzo interesującej publikacji. Czyżby prezes PiS nie wierzył w pandemię koronawirusa? Jego swobodne zachowanie zdaje się za tym przemawiać. 

Jarosław Kaczyński w Sejmie miał przy sobie książkę pt. "Fałszywa pandemia". Wręczył mu ją Grzegorz Braun, który wzywał do "zakończenia farsy pandemiopsychozy, koronapaniki w Sejmie".

Czas przestać straszyć naród i posłów

- apelował Braun.

Jarosław Kaczyński też nie wierzy w pandemię?

Książka, którą otrzymał Kaczyński ma we wstępie słowa tak wymowne, że wyrażają one więcej niż tysiąc świadomych dialogów toczonych między uczonymi tego świata.

Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. (...) Zdaję sobie sprawę, że teza o braku pandemii może brzmieć dla niektórych zupełnie niewiarygodnie i rodzić dysonans poznawczy. Każdy z Czytelników powinien zadać sobie pytanie, czy wierzy niezależnym i odważnym naukowcom, pomiędzy którymi są również światowej klasy specjaliści, i przedstawianym przez nich danym naukowym, czy rządowi, politykom i ich anonimowym 'ekspertom'

- czytamy we wstępie do książki, którego autorem jest dr Mariusz Błochowiak.

O tym, że Grzegorz Braun nie wierzy w koronawirusa już wiemy. Jarosław Kaczyński się na ten temat nie wypowiada, ale od początku pandemii w Polsce nie wydaje się szczególnie przestraszony.

Mimo starszego wieku i wielu chorób, Kaczyński swobodnie przemieszcza się po Polsce i bierze udział nawet w tłumnych spotkaniach. Wygląda więc na to, że musi mu być całkiem blisko do poglądów prezentowanych w tej publikacji.

Czyżbyśmy mieli doczekać się oficjalnego zakończenia pandemii w Polsce, mimo wciąż zdarzających się przypadków zachorowań?

Przeczytaj więcej
Komentarze