18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawnił jego plany

Kaczyński odchodzi z rządu. Jest DATA!

18.06.2021  08:38
Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu. Czy to będzie już emerytura i KONIEC?
Jarosław Kaczyński odchodzi z rządu. Czy to będzie już emerytura i KONIEC? Fot: Jan BIELECKI/East News

To już ostateczny koniec Jarosława Kaczyńskiego? Prezes PiS wreszcie przejdzie na emeryturę? Super Experess ujawnia, że mały wódz z Żoliborza może pożegnać się z rządem jeszcze w tym roku, ale mamy złą wiadomość dla jego przeciwników – nadal będzie aktywny i zamierza trzymać za lejce w partii.

Jarosław Kaczyński, chociaż zdrowie mu szwankuje i cierpi, zapowiadał niedawno, że zostanie prezesem PiS na jeszcze jedną kadencję, a później przejdzie na emeryturę. Tymczasem Super Express ujawnia, powołując się na informacje przekazane przez wysoko postawionego polityka PiS, że imperator z Żoliborza jeszcze w 2021 roku ma pożegnać się z rządem i funkcją wicepremiera.

Kaczyński odchodzi? Emerytura, operacja i wcześniejsze wybory

Jak donosi anonimowy polityk, nie można wykluczyć nowych wyborów w 2022 roku. Kaczyński zamierza jednak przygotować Prawo i Sprawiedliwość na taką ewentualność, zaprowadzając porządek i spokój w Zjednoczonej Prawicy.

Prezes uspokoił relacje miedzy Mateuszem Morawieckim i Zbigniewem Ziobrą. Teraz musi zadbać o partię, bo niewykluczone, że na wiosnę 2022 r. zrobimy wcześniejsze wybory – ujawnił polityk PiS. (Super Express).

Jak podejrzewa Super Express, odejście Kaczyńskiego z rządu ma umożliwić politykowi skoncentrowanie się na partii. Poza tym, wciąż wisi nam nim operacja wszczepienie endoprotezy kolana w drugiej nodze, którą od dawna odwleka. Jak na razie o operacji nogi nie ma mowy, bo polityk jest nieustannie na chodzie.

Prezes ma dość sytuacji, kiedy podczas kluczowych głosowań w Sejmie nie jest pewny do samego końca większości. Może jedynym wyjściem będą wcześniejsze wybory i ułożenie na nowo Sejmu. Dlatego Jarosław ma odejść z rządu do końca roku i szykować partię na wybory – wyjawił polityk Prawa i Sprawiedliwości Super Expressowi.

Czytaj także
Przeczytaj więcej