18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe fakty

Kaczyński odejdzie na wcześniejszą emeryturę?!

02.07.2021  14:49
Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę?
Jarosław Kaczyński przejdzie na emeryturę? Fot: AFP/EAST NEWS

Jarosław Kaczyński już od dawna mógłby wypoczywać na emeryturze, ale najwyraźniej wciąż czuje, że ma wiele do zrobienia w polskiej polityce. Teraz jednak jego brat cioteczny rzuca nowe światło na dalsze losy zawodowe prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński nie jest już młodzieniaszkiem, prezes PiS dawno przekroczył 70-tkę i w tym wieku należałoby w końcu odpocząć. Jednakże najbardziej znany, polski polityk od lat uparcie trzyma się sterów naszego narodu. Czy coś się w tym względzie zmieni?

Sprawę odejścia prezesa PiS na wcześniejszą emeryturę postanowił skomentować jego brat cioteczny. Słowa mężczyzny rzucają nowe światło na plany Jarosława Kaczyńskiego, co do jego najbliższej przyszłości zawodowej.

Jarosław Kaczyński przejdzie na wcześniejszą emeryturę?

Jarosław Kaczyński sam przyznaje, że jest już zmęczony i chętnie przekazałby polityczną pałeczkę młodszym. Jednakże wielu wyborców PiS-u nie wyobraża sobie partii bez jego przewodnictwa, dlatego mają nadzieję, że plany na emeryturę się odwloką.

Naprzeciw takim potrzebom wychodzi brat cioteczny prezesa PiS, Jan Maria Tomaszewski, który postanowił skomentować sprawę emerytury kuzyna na łamach "Super Expressu". Jego słowa zdecydowanie pokrzepią wszystkich, którzy już zaczęli za Kaczyńskim tęsknić.

Proszę się nie martwić, geny są dobre, to i na robocie nie pękamy 

– mówi pewnym tonem brat cioteczny prezesa PiS. 

No cóż... Obecny prezydent USA w chwili objęcia urzędu miał 78 lat, więc dopiero zaczynał swoją przygodę. Przy nim Jarosław Kaczyński to jeszcze "nastolatek". Uważacie, że na emeryturę jeszcze dla niego za wcześnie?

Czytaj także
Przeczytaj więcej