18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ładne kwiatki

Kaczyński otrzymał własny samolot? Nietypowy prezent od LOT-u

09.01.2020  15:11
Kaczyński otrzymał własny samolot? Nietypowy prezent od LOT-u
Kaczyński otrzymał własny samolot? Nietypowy prezent od LOT-u Fot: Jan Bielecki/East News

Jarosław Kaczyński otrzymał od prezesa LOT-u, Rafała Milczarskiego, niezwykły prezent. Od teraz szef PiS-u może chwalić się własnym samolotem. Czy miało być to pocieszeniem po ostatnich, trudnych chwilach?

Jarosław Kaczyński nie miał ostatnio lekko. Operacja kolana sprawiła, że sporo się nacierpiał. Prezes PiS znany jest jednak z tego, że nigdy się nie oszczędza i już planuje powrót do pracy. 

Jarosław Kaczyński i jego własny samolot

Operacja i związane z nią dolegliwości bólowe wyraźnie nie przeszkadzają Kaczyńskiemu w przyjmowaniu gości. Ostatnio w siedzibie PiS przy ul. Nowogrodzkiej odwiedził go prezes LOT - Rafał Milczarski.

Szef polskich linii lotniczych wręczył Jarosławowi Kaczyńskiemu niezwykły prezent. Otrzymał on model samolotu Boeing, który jest na wyposażeniu naszego rodzimego przewoźnika. Teraz prezes PiS może się chwalić własnym samolotem, nawet jeśli ów mieści się w pudełku. 

Według informacji, które zdobył Super Express, wizyta Milczarskiego trwała pół godziny. O czym panowie dyskutowali? Tego, niestety, nie wiemy. 

Przeczytaj więcej
Komentarze