18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorąco w szeregach

Kaczyński pilnie wzywa swoich ludzi. Tajna narada PiS

21.05.2020  17:45
Kaczyński pilnie wzywa swoich ludzi. Tajna narada PiS
Kaczyński pilnie wzywa swoich ludzi. Tajna narada PiS Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński pilnie wezwał do siebie swoich ludzi. W PiS-ie aż kipi! Wszystko trzęsie się w posadach. Jasne jest, że bez pilnej potrzeby prezes partii rządzącej nie robiłby sobie zachodu. 

Jarosław Kaczyński od zawsze trzyma PiS twardą ręką, ale w ostatnich chwilach jest już naprawdę gorąco i prezes zdecydowanie nie cofnie się przed niczym. Najbliższe tygodnie będą decydujące, zbliża się nowy termin wyborów i kampanie prezydenckie ruszają pełną parą.

Jarosław Kaczyński czuje, że nie może sobie pozwolić na przegraną swojego protegowanego kandydata, dlatego już teraz wprowadza PiS w stan najwyższej gotowości. Niekwestionowany władca partii rządzącej zwołał wszystkich na Nowogrodzką.

Jarosław Kaczyński zwołał pilną naradę

Narada zaplanowana jest na jutro, na wczesne popołudnie. Tak wynika z informacji podanych przez Polską Agencję Prasową. Oprócz kierownictwa PiS-u, na miejsce mają przybyć szefowie poszczególnych okręgów.

To oznacza, że do siedziby PiS-u zjadą politycy z całej Polski. Główną osią dyskusji będzie z pewnością mobilizacja przed nadchodzącymi wyborami. Andrzejowi Dudzie pod bokiem wyrósł niebezpieczny kandydat, jakim jest Rafał Trzaskowski, który zajął miejsce Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę, że bez wsparcia lokalnych działaczy, jego wielkie plany mogą spalić na panewce. Dlatego zrobi wszystko, by poprawić swoją sytuację, a wszyscy wiemy, że potrafi wiele... 

Czytaj także
Przeczytaj więcej