18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robi, co chce?

Jarosław Kaczyński ponad prawem?! Lekceważy obostrzenia

Malwina Kossela
25.03.2021  19:42
Jarosław Kaczyński bez maseczki
Jarosław Kaczyński bez maseczki Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński w czasie pandemii koronawirusa nie przestrzega obowiązujących nas wszystkich zasad? Szef PiS został przez reporterów przyłapany bez maseczki w miejscu publicznym. Rośnie grono oburzonych takim zachowaniem prezesa.

Jarosław Kaczyński od początku pandemii koronawirusa w Polsce zdaje się nieszczególnie przejmować swoim zdrowiem. Szef PiS przez długi czas normalnie pojawiał się w kościele i dużych skupiskach ludzkich. Najwyraźniej mimo szalejącej trzeciej fali pandemii koronawirusa nic się nie zmieniło w jego podejściu i stylu życia. Schorowany polityk nie dba o siebie?

Jarosław Kaczyński został przyłapany przez czujnych fotoreporterów w oburzającej sytuacji. Prezes PiS przechadzał się swobodnie... nie mając na sobie maseczki! Wszyscy jesteśmy zobligowani do noszenia maseczek w każdym miejscu poza własnym domostwem - dlaczego polityk, który powinien świecić przykładem - sam tego nie robi? 

Jarosław Kaczyński ponad prawem?!

Być może prezes PiS poczuł się bezpieczny, ponieważ przyjął już pierwszą dawkę szczepionki. Wrażenie to jest jednak złudne - po pierwsze po tej dawce wciąż można się patogenem zarazić, a po drugie - Jarosław Kaczyński może zarazić nim nieświadomie kogoś innego. Po publikacji kontrowersyjnego zdjęcia, na którym polityk nie ma maseczki, w jego obronie stanął wicerzecznik partii rządzącej Radosław Fogiel.

Pan prezes zawsze chodzi w maseczce. W tej sytuacji najpewniej nie zdążył jej nałożyć, ale jestem przekonany, że w samochodzie zgodnie z wymogami, maseczkę już miał

– podkreślił Fogiel w rozmowie z mediami.

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Jarosław Kaczyński "zapomina" o maseczce. Już raz sanepid umorzył toczące się postępowanie w sprawie prezesa PiS nienoszącego maseczki podczas mszy świętej z okazji rocznicy śmierci jego matki, Jadwigi Kaczyńskiej. 

Myślicie, że wyborcy mu to zapomną?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze