18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zmiana frontu

Jarosław Kaczyński popiera Trzaskowskiego? Szokujące zdjęcie

16.06.2020  13:21
Jarosław Kaczyński popiera Rafała Trzaskowskiego?
Jarosław Kaczyński popiera Rafała Trzaskowskiego? Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Prezes PiS zmienia poglądy i ostatecznie postawił krzyżyk na Andrzeju Dudzie? Do sieci trafiło szokujące zdjęcie domu Jarosława Kaczyńskiego.

Kilka dni temu sąsiedzi Jarosława Kaczyńskiego zrobili mu niespodziankę - na barierce swojego balkonu zawiesili baner Rafała Trzaskowskiego. Wystarczyło, by prezes PiS wyjrzał przez okno i już mógł cieszyć się uśmiechniętym licem prezydenta Warszawy.

Nie minęło wiele czasu, a Trzaskowski zdobył serce i przychylność prezesa. Patrzenie na kandydata KO przy porannej kawce musiało wpłynąć na poglądy Kaczyńskiego, bo na jego płocie pojawiło się wielkie zdjęcie...

Kaczyński popiera Trzaskowskiego?

Na Twitterze udostępniono fotografię willi Jarosława Kaczyńskiego. Przed nią, na płocie, umieszczony został baner wyborczy Rafała Trzaskowskiego. Jak to możliwe, skoro codziennie budynku pilnuje bez przerwy sześciu policjantów (w ciągu jednej doby nawet 18) i nie można nawet się do niego na chwilę zbliżyć?

Cóż, to... niemożliwe. Zdjęcie to tylko umiejętnie wykonany fotomontaż, kolejny złośliwy żart wymierzony w prezesa. Udany?

Przeczytaj więcej
Komentarze