18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szlachta się bawi!

Jarosław Kaczyński rusza na URLOP. Pozazdrościć?

05.08.2022  15:44
Urlop Jarosława Kaczyńskiego robi wrażenie
Urlop Jarosława Kaczyńskiego robi wrażenie Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński całe życie poświęca polityce i pracy, ale nawet on musi czasem odpocząć. Prezes PiS rusza na urlop, którego Polacy mogą mu zazdrościć.

W tym roku wielu naszych rodaków na urlop zwyczajnie nie pojedzie. Dlaczego? Otóż rosnące koszty rozrywki i życia robią swoje - nie wszystkich stać na wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Prezes PiS do takich Polaków nie należy.

Jarosław Kaczyński po ciężkim roku utrzymywaniu PiS-u u władzy udaje się na zasłużony urlop. "Z tego, co wiem, po 5 sierpnia, czyli po dzisiejszym posiedzeniu Sejmu, prezes Jarosław Kaczyński pojedzie na urlop" – mówił "Super Expressowi" bliski współpracownik Kaczyńskiego. 

Urlop Jarosława Kaczyńskiego robi wrażenie

Prezes PiS podobno uwielbia spędzać czas na Pomorzu Zachodnim. Bliski jego upodobaniom jest też Beskid Sądecki. To właśnie te dwie destynacje zawsze bierze pod uwagę, kiedy zaczyna myśleć o wyjazdowym wypoczynku. Co będzie porabiał w urokliwych zakątkach naszego kraju?

Zapewne będzie trochę pieszych wędrówek i trochę pływania po wodzie. Może prezesa uda się wyciągnąć na wędkowanie. Kiedyś złowił sporo okoni

– zdradza osoba z otoczenia prezesa PiS.

Myślicie, że po takich wczasach Jarosław Kaczyński wróci do polityki wypoczęty, ze świeżą głową i radością życia? Chyba powinniśmy tego życzyć nie tylko jemu, ale również samym sobie.

Czytaj także