18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabolało?

Kaczyński siarczyście upokorzył Dudę?! Wystawił go do wiatru

13.07.2020  12:48
Kaczyński siarczyście upokorzył Dudę?! Wystawił go do wiatru
Kaczyński siarczyście upokorzył Dudę?! Wystawił go do wiatru Fot: Piotr Molecki/East News

Jarosław Kaczyński mocno upokorzył Andrzeja Dudę po raz kolejny?! Prezes PiS nie pojawił się u boku kandydata na prezydenta w momencie ogłaszania wyników sondażowych. Miał wtedy na głowie o wiele ważniejsze dla siebie sprawy. 

Jarosław Kaczyński upokorzył Andrzeja Dudę w dniu II tury wyborów prezydenckich? Chociaż Joachim Brudziński zapewnia, że prezes PiS jest jedyną osobą, której nowo wybrany prezydent powinien być wdzięczny za wygraną - ów miał w najważniejszy wieczór roku inne plany, niż wspieranie swojego "ulubieńca".

Jarosław Kaczyński upokorzył Andrzeja Dudę

Jarosław Kaczyński nie stał u boku Andrzeja Dudy podczas wieczoru wyborczego. Prezes PiS udał się na Jasną Górę i tam spędził gorący wieczór. Informację tę potwierdził rzecznik sanktuarium o. Michał Legan. Co więcej, w przypadku pierwszej tury wyborów szef partii rządzącej zrobił dokładnie to samo.

Myślicie, że modlitewne wsparcie prezesa PiS było dla Andrzeja Dudy wystarczające, czy jednak poczuł, jak siarczysty policzek wymierza mu mentor w dniu zwycięstwa? Bądź co bądź, Andrzej Duda wygrał naprawdę niewielką przewagą głosów - zdecydowanie nie został za to przez szefa partii rządzącej pochwalony.

Przeczytaj więcej
Komentarze