18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za gest

Jarosław Kaczyński się poświęci. Zrobi to dla dobra Dudy

30.01.2020  20:23
Jarosław Kaczyński się poświęci. Zrobi to dla dobra Dudy
Jarosław Kaczyński się poświęci. Zrobi to dla dobra Dudy Fot: Flickr

Jarosław Kaczyński postanowił przełożyć pilną operację, która poprawiła by jego samopoczucie, z uwagi na kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Cóż za poświęcenie!

Jarosław Kaczyński nie jest zbyt wylewny i uczuciowy, ale wiadomo nie od dziś, że dla swojej partii zrobi wszystko. Nic więc dziwnego, że stara się wesprzeć kandydata na prezydenta, który to właśnie PiS-owi zawdzięcza swój pierwszy sukces.

Kaczyński postanowił się poświęcić. Prezes partii rządzącej przekłada operację kolana, która uwolniłaby go od ciągłego bólu, z uwagi na kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Polityk zadba o siebie dopiero wtedy, kiedy Duda ponownie zwycięży w wyborach prezydenckich.

Jarosław Kaczyński poświęci się dla Dudy

Jarosław Kaczyński będzie go wspierał nie tylko radą i dobrym słowem. Polityk zamierza również jeździć z kandydatem po Polsce i czuwać nad przebiegiem jego kampanii. Być może będzie ona takim samym sukcesem, jak ta sprzed 5 lat. 

Prezes zawita do małych i większych miast. Wiemy, że przed nim kolejna operacja kolana, ale prezes jest uparty i chce się zaangażować bardzo mocno w kampanię, a co prezes mówi, jest święte

- mówi rozmówca Gazety.pl.

Przyznaje to również poseł PiS Marek Ast. 

Jarosław Kaczyński zaangażuje się w kampanię prezydencką i będzie dla nas ogromnym wsparciem. To jest i konsekwencja dobrych pięciu lat prezydentury Andrzeja Dudy i bliskości ideowej, która łączy Dudę z naszą formacją i prezesem 

- mówi polityk.

Myślicie, że Kaczyński naprawdę stanie się gwarantem ponownego zwycięstwa Dudy? 

Przeczytaj więcej
Komentarze