18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

co się stało?

KACZYŃSKI DO DYMISJI?! Prezes PiS odchodzi

Emilia Waszczuk
01.04.2021  07:47
jarosław Kaczyński odchodzi z polityki! koniec prezesa!
jarosław Kaczyński odchodzi z polityki! koniec prezesa! Fot: Bartosz KRUPA/East News

Od kilku dni politycy opozycji próbują odnaleźć zaginionego wicepremiera do spraw bezpieczeństwa. Jarosław Kaczyński zniknął w czasie największego zagrożenia. Już wiadomo, czemu.

Dziwne rzeczy dzieją się ostatnimi czasy w polityce. Premier ogłasza koniec pandemii, gdy ta szaleje w najlepsze, prezydent za swą najważniejszą powinność uważa jazdę na nartach i wozi się rządowym śmigłowcem jak taksówką, a główny polityk zajmujący się bezpieczeństwem w kraju, zniknął, gdy Polska stoi twarzą w twarz z potężnym wrogiem.

Pandemia szaleje w najlepsze, a wicepremier do spraw bezpieczeństwa zaginął. Gdzie jest Jarosław Kaczyński? Dlaczego od miesiąca nie pracuje i uparcie ignoruje zagrożenie pandemiczne? Wszystko zaczyna się wyjaśniać.

Jarosław Kaczyński odchodzi z polityki

Prezes PiS już jakiś czas temu zapowiadał, że jego czas w polityce powoli się kończy. Twierdził jednak, że nastąpi to dopiero za kilka lat, teraz dalej chce jeszcze trochę pograć pierwsze skrzypce i wprowadzać w Polsce swoją "dobrą" zmianę. Wiadomo także, że polityka czeka kolejna operacja, jednak ciągle ją odkłada. Czy właśnie to spowodowało, że postanowił zrezygnować z pracy i iść w końcu na emeryturę?

Odejście Jarosława Kaczyńskiego z polityki ma zostać ogłoszone oficjalnie po Wielkanocy. Ważny polityk z kręgów prezesa zdradza, że nastąpi to jeszcze przed ogłoszeniem przez Mateusza Morawieckiego "nowego ładu".

Prezes Jarosław Kaczyński podjął ostateczną decyzję, chce jednak jeszcze uczcić pamięć brata 10 kwietnia, w smutną rocznicę tragedii smoleńskiej. Niedługo później planuje specjalne orędzie do narodu - mówi nasz informator.

Skąd tak nagła, niespodziewana decyzja? Tu możecie się mocno zaskoczyć. Jarosław Kaczyński nie chce być wiązany z dramatyczną sytuacją pandemiczną w Polsce i nieumiejętnymi działaniami rządu. Ale to nie wszystko.

Prezes analizuje sytuację polityczną, wie, że to najlepszy moment

- mówi nam polityk z kręgów PiS.

Czyżby zrozumiał, że notowania PiS lecą na łeb na szyję i nie ma już nadziei na kontynuowanie władzy? Raczej nie, bo wszystko powyższe nikczemnie zmyśliliśmy na potrzeby pierwszego kwietnia. Wybaczcie, to tylko prima aprilis.

Czytaj także
Przeczytaj więcej